Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali
Kérlek segítsetek!
3 hónapja vettem egy új rs 50-est
Akkor folytással ment 50-et,majd ezt kivették 500km-nél és utána ment 76-ot.
Szerintem ez a motorhoz nagyon kevés, nem tudom mi lehet a gond.
Mivel növeljem a motor sebességét?
Kérlek segítsetek
köszi (: holnap meglesem hogyan is van :D remélem sikerül :D gondolom ha megtalálom a lyukas részt akkor már menni fog (:
Excenteres!
Van rajta egy nagy csavar azt ha meglazitod! van belül egy rész amin vannak lyukak! és azt ha csavarod azzal tudsz spanolni rajta!
Lehet érthetetlen voltam de nagyából ennyi
Hello! Lenne egy kérdésem.. 95ös Rs-em van (trapézlámpás), és ugye egy lengőkaros. Az a problémám hogy nem tudom hogy kell meghuzni rajt a láncot :S :D Szóval ebben szeretnék segítséget kérni ^^
Csaocsao.Most akarok venni egy 50es rs-t 2002eset.Mik a gyakori hibái?Ha megnézem akkor mit nézzek meg rajta?Mert még nem nagyon értek hozzá.kössz
Cs,futo:D:D én nem is válaszolok mert tudod nekem mivan rajta!(top)most lettem nemrég vele kész!
top
Ki mien hengert ajánl rs 50 2003 az? Válaszotokat előre kössz!
92-94ig szerelték őket AM345 blokkal amik 3 v 4 v 5 sebességesek vtak, 95-05ig meg jött az AM6os blokk amik 6sebességesek.
semmi, semmi.

mitől függ hogy hány sebességes?
ez 125ös rs de mind1. és nem 7 hanem 3, 4 vagy 5. nemtom ezen am mi oan vicces
hanem? 7?
Lehet én is megyek
az trapézlámpás meg nem 6 sebis.
Szerintem csak a festés és matricázás.. lehet hogy tévedek ám :D
Az extrema változatok miben különböznek a simától?
mondjuk az a lámpa nem jó példa, mert benn van a tetejébe az a mélyedés. De itt egy másik, mondjuk ez jobban is megy a motorhoz
Hello! Szerintetek a "régi" Rs hátsó lámpája megegyezik a Yamaha Aerox-éval? 1.kép RS (jobb képet nem találtam) 2. Aerox lámpa
Hello! vki megtudná nekem mondani h a zsír új 2007-es Aprilia rs 50-nek mennyi a vége? folytás nélkül?
Hali!

neten találtam egy "96-os rs-t, amit működőképes blokkal alkatrészként árulnak (állítólag frissen van festve szóval valszeg azért szedték szét) 80 ccm-es dr hengerrel. Arra lennék kívánácsi ez utóbbi mit jelent. Amúgy szemtelenül olcsó az ára, azért gondoltam rá, szerelgetni elszerelgetnénk, azzal nem lenne probléma.
fent vagy még msn -en mert sajna nem látlak
felvettelek.
Én péten te meg palotán felveszel msn-re ifjdod15@gfreemail.hu a cimem légyszi vegyél fel és ott jobban tudunk beszélgetni elöre is köszi