Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, megvan. Tök jó.

Valamit viszont még mindig nem értek. Idézem:

"Részletes leírás:
85 ccm-es hengerszett. TOP "Due Plus" D=49,5 mm-es Racing hengerszett, hengerfej külön égéstér fedéllel és hosszúlöketű főtengellyel Minarelli AM motorblokkhoz, 5 felömlős "Minacrom" 75 ccm-es hengerrel"

Konkrétan: 85 ccm-es hengerszett 75 ccm-es hengerrel? Elírtak valamit, vagy tudok valamit?
:Dmost vettem észre h ata kűldött ,előtte nem adta ki ,lehet írtam közbe!
italmondo.hu !am van 90es top is itt megtalálod majd!a ftengely egy az egybe elfér meg a 90es nél már nem fér el a dugó sőt a 85ösnél is kell minimálisat alakítani!a 85 ös szett az öntöttvas a 90es meg alu!
Elgondolkodtató.

Mivel úgy is tök hernya a blokkom belseje (henger, dugó, főtengely, csapágyak), akár még be is férne.

Esetleg linket tudsz doni a 85-ösről?
http://www.simonini-racing.com...

Tök zokni vagyok Olaszból, de ha jól látom, itt az ára is. Jól láttam olyan 100, 110 körül van a szett? Lehetséges ez?
igen van, én hallottam már 90be polinit is. de ezekhez már kikell marni a forgattyúsházból. van 85cm3 top szett is de az más lökethosszal lesz 85 cm3 (főtengely,hengerszett) és 85ezer ft
Köszi.
Szóval lehet, hogy hata az egész és ezért nem válaszol a mail-jeimre a srác?
90 cc-is van (Simonini Racing) de nehéz szerezni, meg nagyon drága...
nemhinném, hogy egy olyan lenne benn...
hello
power nincs rs 50be, az a 100 cm3 henger meg kamu.
Helló fiatalok!
Azért ez a megszólítás, mert én régi motoros vagyok. Ettől még van egy RS-50-em, éppen nagyjavítás (széthajtott blokk) és tuning (nagyobb henger, power, stb) előtt.

Amit kérdezni szeretnék tőletek: olvastam 1 hirdetést,

http://nso.vatera.hu/aprilia_r...

ahol az eladó 100 ccm-es tunin hengerrel kínál eladásra egy Rs-50-et.
Faggatam a srácot, hogy ezt hogy csinálta, de bölcsen hallgat.

Van valami ötletetek? Megköszönném.
Hay mindenkinek

Szeretnék kérni tőlletek aprilia RS 50-es tulajok,h írnátok egy pár dólgot a mociról,megköszönném.
Köszönöm szépen! No és mikor megyünk végre motorozni?
Valakinek van valami kézikönyve nőkhöz...? NEm azért, csak már nem tudom mit tegyek... Egyszerűen akárhogy probálom kifülkészni őket, nem megy! Már lehet nem én avgyok az egyetlen...
Kakucsring. www.kakucs.hu képek az adatlapomon meg a honlapon
Ha már Veszprém környékén van, valaki tudna Pest megyében is a Hungaroringen kivül? Csa, mert kicist borsos az ára... Bár lehet csak az én pénztárcám szükös...
Tess:simoviki@freemail.hu
Sziasztok szeretnéma segítségeteket kérni hogy veszprém megyében avgy valamelyik szpmszédos megyében van e olyan pálya ahol lehet mocizni mondjuk go-cart pálya ami fekszik az ötveneseknek légyszi irjatok angyon fontos lenne
elöre is köszi
üdv.:DoDo
okok szerintem én is de nem biztos...lehet h én már hamarabb kimek de passz....a mai benzin árak mellett!
Ok én fél 8-ra kint leszek
mehetünk...de majd este!
Csaba megyünk ki holnap?