Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hol lax Ifjdodo?
hello én ott leszek Várpalotán a motoros találkozon minden képpen remélem is hogy talizunk igza nekem egy sx-em van majd valahol összefuthatnánk
kb. meg a műszerfal más.
vágom hogy nem ugyan az a motor. De a fékek,váz, blokk azaz az idomokon kívül minden megegyezik szerintem...
hali jön valaki az I. Kárpát-medencei Magyar Motoros Találkozó [Szindbád kht rendezésében]
2007-08-11
Helyszín: Thuri Vár és környéke

I. KÁRPÁT-MEDENCEI MOTOROS TALÁLKOZÓ

2007. augusztus 11.
V Á R P A L O T A


11.00 óra Gyülekező a Várkertben
12.00 óra Új Nap koncert
14.00 óra Street-fighter show a Főtéren
15.00 óra Rock City koncert
16.00 óra Motoros felvonulás a belvárosban
18.00 óra Hátsó Gondolat koncert
21.00 óra Kárpátia koncert a Várudvarban (belépődíjas)

A Várkertben étellel-itallal sörsátor, a Várudvarban vendéglő üzemel
A MOTOROS TALÁLKOZÓRA A BELÉPÉS
INGYENES!
remélem találkozunk!
thx
nem egészen ugyanaz a motor, de a blokk az az van benne mint a gprbe.
minarelli am345nek hívják. bonto... hát af1 topicba irták troják zoltánt neki lehet van
csak egy kérdés. az új Rs nem tök ugyan az mint a derbi ?
régen új gpr-em volt és 4000km után beállt a blokkja. új Rs-ekkel vmi rossz tapasztalat ?
minarelli am345? vagy van am3 am4 am5-is de bontót nem tudsz?
345
nem tud valaki olyan oldalt ahol "94-es aprilia rs50-be árulnak blokkot?vagy esetleg bontóból komplett blokkot?mert havernak kéne."94-esbe minarelli am3-as való ugye?
ez jó ötlet, erre nem, is gondoltam :)) köszi
ha tudod engedd lejjebb a hátulját
szép a kis Tetsuya, nekem is az van csak 98-as és imádom amúgy az én lábam se ér le csak lábujjhegyen, de nem baj jóbol kicsit adnak
Nem kell megállni, és akkor nincs gond
Szerintem akkor inkább marad ez a mostani :)
nem lehet olyat venni, tegyél az ülés helyére egy rongydarabot
Sziasztok! Most kaptam egy 2003-as RS-t (első motor :) szóval nincs nagy tapasztalatom a motoros cuccok vásárlásának terén, de azt hallottam, hogy valahol lehet venni alacsonyított ülést (nem tudom mi a szakszerű neve :) ami jól jöhet az alacsonyabb emberkéknek. Nem vagyok annyira pici, de azért nem ártana.. :) Szóval tudna nekem valaki segíteni, merre találok ilyet? Előre is köszi :)
jajj ezen mennyit nevettem esküszöm már csak azért is teszek valahogy egy imbuszt a kulcstartómra
ááá végre kész a moccom most hivott a szerelő remélem Du-n ki tudunk menni érte ááááá
hát ilyet még én se láttam, imbusz kulccsal
én meg most jöttem haza (motoroztam) basszus, megyek kb. 80-al, aztán egyszer csak mögém kerül egy rendőr autó (nem nagyon figyeltem a visszapillantókat) egy kicsit jött mögöttem aztán megelőzött, nagy szerencsém volt, azt hittem megállít
Szegény motor Hogy a gazdája nem tudja kicsit rendbe rakni...
Hát de kulccsal. elég érdekes lehet a kulcstartódon egy imbusz amikor mész tankolni :D
hát azt mondtam!ilyen nincs hogy imbusszal nyílik a tank azt nem a kulccal kell kinyitni?