Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

M kategória! Elnézést! Elütöttem!
hello, nem akarod nekem lemérni a hátsó telód hosszuságát?
"H" kategória? Nem "M"?
Üdvözlet mindenkinek!

Olyan fiatalokat keresek, akik mindössze ,,H" kategóriával rendelkeznek, de ennek ellenére a kis 50-esekkel szívesen vágyakoznak hosszabbnak mondható túrázásra.
Egy "03-as Aprilia RS 50-es tulaja vagyok Veresegyház mellöl (Pest megye) és ha csak akad egy kevés időm motorra pattanok, de sajnos nincs senki aki velem tartana. Érdeklödők jelentkezésést várom a bubuka91@vipmail.hu E-mail cimen illetve a forumon.
Figyelem: Csak kurturált jelentkezőket várok, akik tényleg csak a motorozás öröméért csinálják...
oké benne vagyok
értem,hát akkorsem láttalak még ,majd bepotoljuk...Csabi,csütörtök?
Ja meg láthattál már mert voltam fent 1-2 este a városban motorral.
Még semerre mert nincs jogsi.A köcsögök még nem küldték ki, pedig 3 napja itt kéne már lenni .Igaz Csaba.A láncfeszességet meg ma sikerült beállítani az új motoremelőn
hali. a lánc megfeszítése úgy történik hogy az oldalsó anyákat kilazítod, majd az inbuszokkal meghúzod de mind a kettőt ugyanannyira tekerd el. aztán meghúzod a anyákat is. Ennyire egysterű. JA és vigyázz hogy nehogy túlhúzd a láncot.
Tod tess ő Boginak az osztálytársa!mondtam már!Nincs igazam Bence?
ciao.te merre lax karcagon?mert én még nem láttalak ,merre motorozol meg kivel?
hogy kell meghúzni a láncot 06-os rs 50-en?mindkét oldalt van anya és szintén kettő imbusz
hello azt szeretném kérdezni hogy egy fej idom menyibe kerül kb?
mert szarul néz ki
kösz
motorline.hu csak az oldaluk egy szar, fel kell hívni őket.
akinek 99-05ös rs 50e van, az letudná nekem mérni a hátsó teleszkóp hosszúságát? köszi, fontos lenne.
Hol lehet venni giannelli kipufogót rs 50-hez?Nem találtam sehol
Nem tud valaki olcsó irányjelzőt? párban kellene, használtan is teljesen megfelel. nézegettem neten, de elég drága, viszont pénzem nincs, de szükség lenne rá.
előre is köszi
cseréld ki az első lánckereket 11ről 13ra vagy 14re
Kösz a segítséget beviszem a motort az apriliához és állítanak rajta.Ha kész lesz írok mennyi a végsebessége
az enyémmel is ez volt a baj, bár az enyém olyan 80-at ment, de az eggyik szerelő haverom állított a fúvóka tűjén + a levegő-benzin keverékén vagy min és most viszi a 100-at. Lejtőn 105.
Szerintem minden folytás ki lett véve.
Sztem ott fúvóka baj lehet Kevés neki a kaja! Legroszabb esetbe is 80-90et kéne h menjen
Hát ne mtom hogy kéne mennie de minden fojtás kilett véve?