Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt néztem én is :D Sztem ez kint állt télen-nyáron... + imbusszal nyílik a tank?
volt már rsed? ha igy gondolod akkor ne vegyél ennyi.
Jah és minek veszel motort ha még arra is lusta vagy h behúzd a kuplungot? Nem használ neki elhiheted
Meg mire érted h baj a fékbetét csere meg ezek minden motornál elkopnak attól függ te hogy használod de ha nem gyilkolod nem hal meg a gép!
Ha karba van tartva miért lenne vele sok baj?
hali. már jó régen nem voltam fenn. most jöttem meg a nyaralásból remélem minden rendben van mindenkivel.
de az igaz hogy sok vele a baj
Szted dísznek van rajta? Nem muszály (gyorsabb váltás érdekében), de NEM anélkül kell...
hali az igaz hogy az rs el sok a baj,és én azt halottam hogy a spor mociknál nem kell kuplungolni csak 1 es be de ez érvényes a rs nél is és a kérdésem nem a 07 rs vonatkozik hanem kb 1997-2000 ig elöre is kösz .....
Hali All! na úgy néz ki jövő7en végre kész lesz a vasam:) ejj de várom márrr:)!
Minden jót!
szia! ma este fent leszek meg egyhét mulva szombat este
Sziasztok!
De rég jártam már itt! Hogy mennek a vasak? Kivételesen most az enyémnek sincs semmi baja, bár ezt nem akarom elkiabálni!
Z3! Téged mikor lehet elcsípni msnen? Meg akartalak csörgetni a múltkor is, de nincs pénz a kártyámon sajna! van mesélni valóm bőven! De addig is pusy!
És széles utat mindenkinek!
Durcica
köszi!
lehet karbiban dugulás, esetleg a tank szellőzőjénél van a bibi.
szevasztok....2003-as évjáratú RSem van és ma azt csinálta, hogy mentem le velencei tóra...leértem már csak 100 m-t kellett megtennem és úgy csinált mintha nem lenne benzin benne....aztán váártam kicsit és elindult....utána hazajöttem és megint csak nem messze az uticélomtól (a házunk) ugyanezt csinálta...mi lehet a baja? dugulás? köszi előre is a segítséget...
ok kössszi a segitséget
nem fog az felforrni ne aggódj
pedig én is 1hete vettem kurva jó moci csak aszitem hogy nem jó a vizhütés de kösszi akkor most már nem agodok
Köszi Z3 akkor már ezt is tudom, remélem nem tapasztalom sűrűn
Neked tuti h ilyen mocid van? Mert én is 1 hete hoztam ki ugyanezt a fajtát!A vak is látja h ha ráadod a gyújtást a jobb sarokba megjelenik a kis ikon ami a hőfokot jelzi és utána elalszik(normális esetben)Ne aggódj mert ha gond van a hűtővízzel a !(felkiáltójel) felgyullad + még a hőfokjelző 1ből állítsd le a motort és amíg jelzi be se indítsd! Ennyi
z3

megnézted a képeim és ott van a kijelző és elvileg most jelezni kéne a jobb oldalon neki nem?
se led,se nem jelzi . én a helyedben elmennék a szalonba és megkérdezném ott az illetékeseket hogy akko most mi van
halli nézd meg a képeim és ott lesz a kijelző hogy nem jelzi
TZRen egyre erősödik a fénye