Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Még mindig "99-"03-as Aprilia RS 50-hez keresek láncvédőt és utas lábratot. Ha valaki tudna segíteni, vagy lenne neki eladó elfogadható áron, kérem jelentkezzen! Elöre is köszönöm!
L=m
hi
de jó h írtál
letöröltelek véletlenűl mást akartam és téged sikerült de írtam is h vegyél fel újra, ide a fórumba írtál csak nem jelentkeztél!kűld el az msned!
Hello GODOR!Szoktál fennt lenni Msn-en?Mert én nem nagyon látlak.Vagy letiltottál ?Lenne pár kérdésem.
köszi szépen
Hát, ha gondoljátok akkor kri91@citromail.hu az MSN címem és ott megbeszélhetjük kényelmesebben.
Ma kimentem Kékestetőre, meg Egerbe egy kis körre. Többnyire Veresegyházon és környékén láthatsz, főleg Gödöllő felé, de ország határon belül bárhol...:) Attól függ éppen merre járok;)
Kb 260-265mm csavar középtől csavarközépig. És bocs, 120mm-es rugó úttal.
általában merre motorozol?
én jártam párszor kertesen, de egy motorost sem láttam
akkor este megünnepeljük
Ez még a jövő kérdése....Dávid is mondta de nem tom....lehet...jó lenne csak se jogsi se műszaki....de még meglátom!
Ja, most láttam adatlapodon a motort. Csütörtökön jössz túrára?
Hali!ugy volt h most lenne meg de az eredeti terv az volt h ha találok egy Sport Pro-t vagy egy RG-t ami jó akkor az lesz és találtam egy Sport Pro-t szoval nem lesz cbr...
Hali. Mikor lesz már meg a cbr-ed? vagy megvan már?
én tudom láttalak ma.....este fél8 heti...tod merre van nem?
és tudok még 1 RS-es srácot aki bottyánba lakik, meg talán RSPetya is eljönne...
Csabi Gozsi megjött ma reggel a jogsi
a hátsó rugóstag egész hosszát, felfogatástól felfogatásig, kb 30 centi körül lehet. köszi:)
2006-2007 RS-en ami van index 1PÁR VADI ÚJ ! csomagolásban eladó!
ár 10000.-
érdeklődni 20/5140810
felvettelek , MSNen beszélünk jah és télleg bocsi ,nem három hanem nééégy
Valaki tudna segíteni? "99-"03 Aprilia RS 50-eshez kéen nekem utaslábtartó, meg egy sárvédő-léncvédő. Valaki tudna segíteni az kérem jelentkezzen. Bubuka91@vipmail.hu
hányat tudsz? 3-at? hmm kevés
110mm-es rugó útja van, d ehogy értetted a hosszát? Lemérem, csak pontosits egy kicsit!
kri91@citromail.hu MErre felé laktok?
Szio!Tudok 3TZRest (velem együtt ) meg van egy dt-s haverom...mi mennénk hogyha van időnk.Vagyis én mindenképpen a többiek meg sanszos hogy ha ráérnek akkor jönnek MSNcímed van?