Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát pedig nincs de nekem az elözö mocim egy aprilia sr volt az 2007es és azon bal oldalt a benzint mutatata jobb oldalt meg a vizhütést ilyen kis kockákba nah és most az rs-en semeiket se mutatja
visszajelzőek lennie kell rajta. egy kis led ami felgyullad ha forr a vized.
de nekem a legujabb rs-em van és digit kijelzös de nem jelez semmit ha felfor mert nincs hozzá külön jelzö csak a digit kijelzön jobb oldalt kéne ilyen kis rublikákba mutatnia nem?
Feltételezem a kérdésedből, hogy nincs hőfokmérő óra eme típuson sem, hát nem tartom jó ötletnek a tervezőktől.
Elvben gyújtás ráadása után, pár másodperc elteltével el kell aludni mindennemű piros hiba jelző lámpának, konkrétan itt a hőfok szimbólumosnak is.Ha pedig megrottyant a víz kigyullad, most, hogy ez szaggatott villogással jelzi vagy folyamatosan világít típus kérdése.
Azért mert vmi 50ccm még lehetne rajt hőfokmérő óra mivel vízhűtéses,de ezt nem értem meg soha miért ezen spórolnak.
császtok

én vettem 1hete egy aprilia rs 50-est 2007 évjáratú és nem jelzi a vizhütést de azt mondták a szervizbe ha felfor akkor majd elkezd vilogni valami ez most igaz vagy nem vagy egyáltalán kell jeleznie a vizhutésnek?
Adatlapodon levő fekete RS -re gondoltam.Haverom-kollégám aki eladta.
hol láttad a motorom? mert az előző link az nem az enyém de tényleg Dföldváritól vettem :O honnan tudod?
Hali Vietcong.

Rs-t nem egy Dföldvári sráctól vetted?Ismerősnek tűnik a mocc, ha tőle van tessék megbecsülni ő is vigyázott rá! Utóljára csili-vili volt a moci mikor láttam.
mér ? és akkor ezt nézzétek meg XDDDD
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=73539
Szegény srác, vmit nagyon elnézett
nemtud nekem valaki oclsón kipuf rendszert? vagy csak végdobot?
meg még ráadásul 320-ért adja annyiért veszek egy 98"-as gépet.
hát szerintem is-is.szerintem aki rs-t vesz az legalább annyit ért hozzá hogy hanyas évjárat.meg az első villába bele van ütve ha jól tudom.
mekkora pöcs!2000res...jó vicc.mindenki tudja hogy ez a 2008as rs
vajon ennyire hülyének nézik az embert vagy ennyire hülye aki hirdeti?
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
szerintetek ez 2000-es?
Na gyerekek ha ennyire alacsonyak vattok akkor nyujtastok naponta a lábaitokra egy lábra egyfolytában 2 perc!
mert 1 percig még az izom ellenáll..aztán nyúlik..akkor jók vattok ha a térdeteken van a fejetek:D
Lehet próbálkozni!:D
am télleg hatásos mert én nöttem.de nem azért nyujtottam h az rs röl leérjen a lábamXD:D
hanem kézikapus vok
Hello Rs 50-esek! van Rs 50-re Did láncom eladó! ÉS elöre egy 12-es fogaskerekem akit érdekel az írjon!
Köszi a segítséget!

Holnap megnézem ezt a nagy "anyát"!

Soma
*van
a feszességét. a teló alján vagy a tetején egy nagy "anya" azon tekersz vagy le vagy fel ahogy gondolod.
Köszi a választ!

Következő kérdés: mit és hogyan lehet állítani rajta?

Köszi Soma
Ez igaz én is ültem egy 900rren és még nekem is leért a lábam róla....163cm vok de az rsről is leér
a 99 előttieknek nem állítható, az utániaknak igen.