Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kíváncsiság,mert 50est akarsz,sztem,ha még nem volt mocid vegyél egy simot és gyilkold szét,tapasztald meg,ne egy ilyen csilivilit elsőre,amivel megborulsz aztán komoly anyagiak,bár nem tudom hogy állsz lével,ez így látatlanban okoskodás
Én 700ért vettem nem 750-ért
van itt valaki?
a tzr -ek jol gyorsulnak?
14
mért kérded?
hány éves vagy?
nem nagyon, de ott a motor.hu ott lehet válogatni böven. tuti hogy rst akarsz? esetleg tzrt?
jelenleg nincs most akarok venni egy rs 50-est nem tudsz ?
milyen géped van?
én itt vagyok kb. 1ig
van itt valaki?
rs50csabi mennyi volt 750?
egy 1000kgos 150le-s autoval ki állhatsz ha 70kg körül vagy , kiszámoltam
És akkor mi van? Már előtted is írták am!De nem baj
rs 50 csabi:az új rs 125 29 paci és nem 36
Nem szarozok inkább nézzétek meg lécci minél többen nézik meg annál tobbet kapok érte! Sokba van a benzin nézzétek meg pls!
Mellesleg nem tom itt olvastam e valahol nincs a motorokhoz köze h kérdezte valaki h ki érti a nőket? Ha nem értitek a nőket akkor kattanjatok a linkre nem vírus vagy ilyesmi !
Tessék: www.CsajozasiTanacsok.hu - Tanácsok, tippek, módszerek a sikeres csajozáshoz, hogy a legjobb nőket is elcsábítsd!
Vásárlási tudnivalók:

http://robogohaz.bolt.hu/
Nem tom hol lax de én miskolcon vettem az Apriliánál ezt ajánlották a castrol helyett a szervizbe! De sztem bármelyik aprilia kereskedésbe megtalálod de a benzinkutaknál vagy autósboltba is megnézheted! Itt a képe h könnyebb legyen!
jah és hol kapok ilyet?
ok
godor én is castrolt használtam de nem a legjobb vegyél GRO-t (Global Racing Oil) töményebb mint a castrol az enyém jobban muzsikál tőle!Castrol nekem a bajáratás alatt volt és a GRO tovább tart a töménysége miatt!De csak 1 javaslat kinek melyik
nemtom honnan veszed azt a 36ot maradjunk ink 29-30 ba