Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevaszok


Eladó egy aprilia váz és egy két alkatrész!

Ha érdekel: lajbo1@freemail.hu
talán nem te mondtad hogy "a cigányok nagy szokása lefesteni a kipufogót"?
en se ciganyoztalak le, fussal at rajta megegyszer hatha te is rajossz.
Épp most pofáztam el hogy leszaroma más motorját!
Nekem 8 hogy mi a faszt csinálsz vele de má nemazé nem én cigányoztalak le
jaja kaptunk meghivast, fél 12kor meg fél 3kor nyomtuk. fasza volt csak a hely.... es hidi mikivel is összespanoltam:)
mivan szavazást inditasz vagy mi? leszarom meik néz ki jobban,ezen legalabb meg gyari fenyezes van csak par plusz matrica. ha a hangtompitot akarod fikazni elmondanam , akkor lett felteve a giannelli rendszer es nem passzolt a felfogatas, addig volt igy szabadon a fül mig el nem mentem vele az aluhegesztos ürgehez, utana meg tükörre lett polirozva nem lefujva sprayvel.....
Hát az állat nagyon!
De egyébként mind1 én nem akarom a másét fikázni csak ha az enyém se jobb mint a másé akkor nem fogom lecigányozni a másikat!
csabikáé a legszebb folyik le róla az olaj.meg láccik a heggesztés mondjuk jó hogy láccik de nagyon komoly főleg amikor házi dob volt rajta
Nézd meg jól!
úgy van ez hogy mindenki a magáét tartja szebbnek.szerintem.
Kipufogó szempontjából persze!
semmi ezt nem így akartam Bocseeee
A ma...meg ezt elb...tam! Na mind1!
Aki meg tudja nézni ezeket a képeket az mondja megy most komolyan melyk néz ki jobban?
ez most mi akar lenni?
hát ember.figyelj.ha 99"-es akkor ilyen gömbolyű idomos, de ha csak 95"-ös akkor még sima.ha a motorod így néz ki csak max a színe más akkor 99"-es.ha meg így akkor átbasztak és valóban 95-ös
látom ott voltál debrecenben is ata megnéztelek volna, csak az a baj hogy én előző nap mentem.mert vasárnap salakmotorra mentünk misckolcra
Kösz szépen sokat segítettél
volt tűzriadó suliba. mindenkinek megvolt a helye hogy hova menjen melyik teremből.tele van a folyosó, mindneki tolong, az egyik tanár meg elkezdi:menjünk má" mert bennégünk
úristen mi megyitt ? 1 órára teszem ki a lábam bringázni és máris megy a kurzus
egyszerüen faj az igazsag neki.