Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Menet közben nekem sincs semmi bajom a motor paramétereivel, de amikor álló helyzetből kell indulni, akkor csak lábujjhegyen érek le, vagy el kell dönteni a motort, hogy stabilan meg tudjak állni. Tudom, hogy ez nem egy chopper, de a haverom CBR 900 RR-je eléggé speednek számít az ülése mégis 5 cm-rel lejjebb van. Ha nem állítható az sem gond csak egy kérdés volt! Bár erre még nem válaszoltatok!

Soma
Én 172 cm vagyok és én az ülés elején ahogy ülök régen minig a térdem az idom baszta szétfelé! ja és a hátam is megfájdult rajta:S
De mióta kipróbáltam a Cosmodisket azóta minden fain
Azóta nyugodtan játszhatok az unokáimmal! nemfáj a hátam
Ez csak egy kis reklám volt!
én meg 185 cm, 76 kg, egy idő után már nagyon fáj a hátam, ezért ha elmegyek motorozni, sokszor megkell állnom pihenni
ÉN meg 163 és érdekes még nekem is jó a beállításai a motornak!
én vagyok 173cm
Sziasztok!

Az volna a kérdésem, hogy 2004-2005-ös Rs50-en állítható-e a hátsó teleszkóp keménysége és esetleg lehet-e lejjebb engedni az üléspozíciót. Sajnos csak 171 cm "alacsonyra" sikerült nőnöm és eléggé kell nyújtózkodnom!

Köszi Soma
hehe ilyennel én is szoptam egyszer.. furcsa is volt hogy a hűtő egyik oldala meleg a másik meg kb jéghideg..és 1 percen belül 100 fokos lett a motor... amúgy italmondo..
hi. nekem beveszi a ürest de amikor elösször beindítom és előtte nem mentem vele akkor amikor leváltanék egyesbe hogy elinduljak akkor egyszerüen leáll. aztán újraindítom és jó. mitől van ez?
Dunlop slick gumik eladók! 95/70 17 és 115/70 17-es méret! Van zsír új és használt garnitúra is! Ha kell valakinek hívjon: 06308519052
hy! valakinek csinált már olyat az rse h állóhelyzetben nem tudta berakni üresbe
hali!bárki aki tud segíteni írjon!szétment a vízpúmpa tengelyén lévő műanyag fogaskerék!hol lehet ilyet kapni?
*mégse
enyém még se csalt ,de ezt te biztos jobban tudod
6-kor fent leszek ha vagy akkor beszélünk
És mikor szoktál fent lenni mert most is fent vagyok! A címem t.hcsabi@hotmail.com
Jó jó! Kössz mindenkinek a kommentárokt rendesek vagytok és már látom én is de hülye voltam! De ez a motor nekem azért kell h legyen 1 kis rutinom 1 másfél év alatt és utána szinte ugynan ezen az áron el tudjam adni jah a régi rs-nek az órája amibe 120-van írva felfelé csal 10-12km/h-t.
Mert ezután a motor után vagy 1 hyosung 250 vagy aprilia 125-öm lesz már kinéztem csak kell a rutin! De azé köszi mindent máskor is hozzátok fordulok!
kis fogaskerékkel az enyém is ennyit ment... sőt még kevesebbet..
Szia ! minden kérdésre szívesen felelek!
msn: robman@axelero.hu ha nem jó akkor robman@t-online.hu
jaja
ezen rendszer van, hallatszik az a csilingelős giannelli rezóhang
hát épp ez az h általában többet mutatnak nagyon sok esetben mutatnak kevesebbet...de szerintem ez jól mér mert pont a 90 amit én tok csak ezen dob van
kevesebbet=többet
és egy óra csak úgy tud csalni hogy kevesebbet mutat? mert nem.
és ugyebár minden km óra csal egy kicsit
hát ez elég gyér:D