Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heee? Mért ne tegeznélek?:O ( ha nekem szólt)
Tegezzél nyugodtan!
Na talán belátta h mégse úgy van az ahogy előadták neki meg ahogy ő gondolja...
az ujjab rs ek szarok egyik haveromnak egy honap alatt 2 szer vagy 3 szor is beállt (dugócsere,főtengely...) meg nem is annyira mennek sztem nem éri meg ilyet venni, am ha pl egy 97 es rs kibirta idáig nem hiszem hogy a mostani szezonba fog beállni,(nekem 94es van és teljesen gyári még most is benne) meg azért se vennék ujat mert a fél nyarat nem rontom el azzal hogy bejáratom :D
új=giannelli
képzeld már mentem is vele. és 2 évig rs 50em volt, amit állandóan én szereltem meg szervizeltem, most már van egy rs 125 is amit szintén én szerelek magamnak, és tudom mit hívnak sportkipufogónak... euro3as normának kell már megfelelniük a mai motoroknak ezért helyeznek el benne katalizátort meg minden fost (ennyit a híres sportkipufogóról amit neked bemeséltek...) ja és ha már erről van szó akkor itt a fórumon is mért van majdnem minden 06os rsesnek giannelli rendszere ha annyira sport a gyári h nem éri meg az új? hmm?.és elmondom neked hogy egy régebbifajta rs 50 sokkal jobban megy mint egy új.
"Igen gyárilag raktak alá sportot mert a régi rs-t azért nem tudták olyan nagy számban eladni (mint ezt) mert naon nagy volt a hangja! Ez tuti hívd fel a miskolci márkaszervizt!"

ez is hülyeség, miskolci szervizbe elég nagy lámák lehetnek ...
hátte hülye vagy... nincs rajta gyárilag sport kp ... ehh
Meg az adatlapodat kitölthetnéd...
Gyár? Milyen gyárba?
5 év teljes körü garancia van rá és a folytást is kiszedik gyárba nem ugrik a gari
És garanciát is vállalják utánna? Meg jobban megérné akkor bármely más motorra azt tenni, nem csak az rs-re...
szted nem megéri nekik 1 jobb kipuff mikor az új rs nem rég jött ki a régihez képest és már többet adtak el belőle mint a régiből mert a régit sokan a hangja miatt nem vették ennek szebb hangja van! Nekem biztos mmegérni
Hát sztem gyárialg nem raknak semmire sportkipuffot...
Am meg te értesz az üzlethez megnézném én te melyik szalonból hoznál ki 700 ezres motort 700 ezerért 2 bukóval xenon fényszórval és 1 kesztyűvel!
ata láttál te már 1általán új rs pufót? sztem meg kéne nézned és nem képzelnél magadról olyan sokat mert azt hiszed te mindent tudsz
ata gyere msnre
hadjad békén ata úgy se érsz vele semmit(én már rájöttem) ha elhiszi hát hidje el.mindneki mondja csak a saját hülyeségét.
te is jó nagy madár lehetsz hallod ha ilyen baromságokat betudnak mesélni neked, na pont az ilyenekből gazdagodnak meg a szalonok mint te.
Nem fullos az aprilia gyártotta az rs-hez mondom hívjátok fel én már nem veszekszek veletek nem azért vagyunk itt hanem h leírjuk mit tudunk vagy mit gondolunk. Ennyi
hát ha azt mondják fullos malossi tuning van rajt akkor végül is azt is el lhet hinni
Hát mondom nem muszály elhinni semmit aki ne óm hiszi járjon utána kérdeztem milyen pufót ajánlanak az rs-alá és azt mondták gyárilag sport van alatta! Aprilia Derbi miskolc!
na ja.gyárilag sportkipufogó.ember.....
nem semmi. jóégmimegyittmármegint
Igen gyárilag raktak alá sportot mert a régi rs-t azért nem tudták olyan nagy számban eladni (mint ezt) mert naon nagy volt a hangja! Ez tuti hívd fel a miskolci márkaszervizt!