Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja mellesleg a forsulatszámmérőt is nézzétek h ez télleg a padló teljesen neki!
A tegnap esti beszélgetéshez hozzátéve!: http://youtube.com/watch?v=aus...
Robmanhez lenne 1-2 kérdésem rs szempontból ! Ha lehet az msn-címed írd le! Köszi fontos lenne
Én idén örültem ha mutató elérte a 60at De most már csak max 10ig megy fel...
szerencsére jól mért az órája, sv 650el mértük állandoan. membrán, hát kicsit jobban vette a fordulatot tőle. az volt a jó mikor a végén már a 120as órán még túlment egy 15mmvel kb
bemérve vagy óra szerint?és a karbon membrán az mennyit dobott rajta.
96, adatlapomon ott van.
az hanyas évjárat volt?
rs 50em teljesen széri állapotba tudott 106ot
Ez nem neked szólt per pill...
nem komolyan mondom mert az órám az 120at mutatott egy rs125el mértük be....de am is ha egy 80as motor 120at megy akkor egy 50es 100at de ez télleg így van h a katalizátor meg anyán tyúkja is benne van anyámmal együtt a kipuffban!
Figyi gondolkozz kicsit hogyan menne egy alap motor 100at? Esetleg az óra mutat annyit...
katalizátor, meg a környezetvédelem miatt ien kamrák vannak a gyári kipuba ennyi az egész.a régiekbe meg semmi.
nekem ne mond h viszi a 100at mert szalonban vagyok éjjel nappal szinte ott "dolgozok" uh biztos h nem viszi am meg senki se szidja csak azt mondtam h valami folytás biztos h van benne mert ha nincs akkor biztos h nem annyit kéne mennie! jóéjt neked is szia
Ó hát akkor fikázzátok nem tud érdekelni van akinek tetszik a 100-at meg ez is viszi na a sok veszekedés ellenére jó8 mindenkinek hellósztok
azt ne mond h egy folytás nélküli motornak 90et kell mennie!azért hülkyénel se nézzünk már senkit!nekem az 1990es AF1 ment 100at!Biztos h nem vesznek ki minden folytást vagy ha mégis akkor egy kapal szar az egész rs50
A garancia a kopó alkatrészekre is vonatkozik?
Az 5 év garanciát a folytás kivétele után is vállalják ugyanis 700-1000-km után veszik ki szervizbe
azért vállnak rá 5év garanciát mert szinte semmit se tud annyira le van folytva...a régi apriliák sokkal jobbak voltak
akkor az aprilia mit csinál?bekaszlizza a pénzt?
Ja vmi olyasmi!
az újakat már a piaggio rakja össze nem?
nekem semmi bajom vele, szép meg minden. egy dolog zavar, h szinte semmi köze az apriliához meg h szarul megy gyári állapotba.
Nem tom miért vagytok annyira az új RS-ellen ha olyan fos lenne nem vállalnának rá 5 év garanciát