Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bemész egy autós vagy egy motoros boltba. Kérsz polirpasztát és az valamennyit segít, de nem tökéletes. Rádörzslöd a tiszta idomokra. Körkörös mozdulatokkal kb 2-3 percig, majd hagyod, hogy megszáradjon és utánna letörlöd egy tiszta rongyal. Úgy 1000-1500Ft egy tubus ára.
Sziasztok.lenne egy kerdesem.van olyan szer ami eltunteti a karcolasokat?ha valaki ismer ilyet legyszi segitsen.koszi.
istenem....ha több dolog is elmegy akkor nem az az első hogy megnézed hogy a biztosíték jó?
Hello! Van egy problémám: mentem az RS-el, nem lassan, talán 9-10 ezret forgott azthiszem 3ba, és egyszer csak elment a világítás. Az első is, a műszerfal világítás is, a hátsó lámpa halványan világít, meg a visszajelzőn is halványan világít h tompított.. Ez mitől van, vagy hogy lehetne megcsinálni? előre is köszi
Eladó: aprilia-RS-50 hez bal oldali visz tükör. 15000 Ft
aprilia02@freemail.hu ra irj
www.italmondo.hu Felhívod, bediktálod az alvázszámot és azalapján tudják milyen kell. Nekem pár hómapja volt cserélva. 10ezer forint körül van, bár nekem "00-om van.
Sziasztok!
1998-as Rs50-hez kellene gázbovden.de kompletten a végeivel(vagy mittudomén)együtt.
Hol nézzem meg?
Egyszer össze kéne futni valahol! Majd ha lesz kedved akkor szólj, hogy egyeztessünk!
De. pont elöttem váltott pirosra...:P Na, jó nem! CSak az elöttem lévő három vaksi autós nem látta.:P
Hello mindenkinek!
Ha van eladó motoros cucc vagy motor akkor azt itt feladthatjátok hirdetésbe egyszerüen és gyorsan:
Klikk ide!
További jó fórumozást! Üdv.
Eszti0991! nem voltál ma 3 fele veresen?
láttam a vonat ablakából egy hasonló RS-t...
Hello kitől kérhetek tuningolási tanácsot ? ( hozzá értő ) köszi elöre ( henger, karbi, főtengely )
Láncot azt szettben kell veni és am italmondo-n nézted már?
ja és veszprém vagy fejér megyeében.
hali. Megtudnátok mondani hogy hol lehet venni az rs 50-hez a 2006-hoz láncot és mennyiért?
Eladó moci:

Aprilia RS 50 80-as hengerrel, épp bejáratott!
Az első teleszkóp felújításra szorul. Nem mai darab!

6 sebességes váltó
80-as henger és adok egy 50-es hengerszettet hozzá
hátsó gumi 95 %
Első olyan 80%

A külön olajzás ki van kötve belőle!


Nem zsákbamacska, megnézheted! Kell rá költeni egy kicsit (kb 50000-et) de akkor szépen muzsikál!
Erős gép.

keleman@t-online.hu

Sürgősen pénzre van szükségem így olcsón adom! Írj ajánlatot e-mailben!
Hát szerintem ez nemjó örlet ha cseréled cseréld mindet! mert ha az első fogas szar az megnyujtja neked a láncot és ha a lánc megnyulik akkor csá van a hátsó fogaskerekednek is!
nem tud nekem vki 1 jáó rs 50-t?max 200ezer ft-ot adok érte:)és csongrád megyében legyen ha lehet.msn adyka14@vipmail.hu
értem, és ugy nem lehetne hogy az elsö fogast nem cserélem ki? mert az elég jó állapotban van, de állitolag egyszerre kell cserélni mert amugy hamarabb elkopnának...
Nekem az italmondotól 22 volt! Szálitással együtt!
megtudná vki mondani mennyi egy új láncszett?
nemigazán érdekel, de ennyiért kiváncsi vok ki fogja bárki is megvenni... 2002eseket adják 300 körül
bisztos!
azigen,nemsokezegypicit?
310000 e