Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyárilag sportkipuff?
Vagy az újakról beszélsz per pill? Mert akkor nem szóltam
Én csak 125-öst találtam!
1-2? Hát nem tom Te hol nézted... Én ha 10el nem futok össze akkor egyel sem...
Én is azt mondom az Aprilia rs naon közkedvelt! Ha megnézed a neten 1-2-t találsz eladót és akkor is kb 50 ezer ugrik az eredeti árából! Olyan szar nem lehet. Az egyik haveromnak új rs-e van de a régebbieket alázza! És az rs-en gyárilag sport kipuff van! Úgyh sztem a 100-at viszi folytás nélkül a haveromnak viszi pedig teljesen gyári csak a folytás van kivéve! De a válaszokat köszi mindenkinek érdekelt a véleményetek!Na még annyi mennyiért lehet láncszettet kapni? (Fogaskerekek meg lánc)
Szarul a robogó azért áll a garázsba már 1 éve
3-4 ezer egy rohadt bowdenért?
1000ft-nál biztos nem több.de most hülyeséget mondtam szerintem mert még annyi sincs.
3-4ezer
XDDDDDD valaki nem tudja mennyibe kerülhet kb egy kuplungbowden?
mi az az aprilia rs?
ezek még nem is olyan durvák :D
de ezeket úgy szeretem.ezeket a kérdéseket.megbízható,mennyit megy?milyen olaj kell bele?hogy kell tankolni? úristen!az rs valószínűleg azért közkedvelt motor mert minden sarkon elromlik.
mért? épp azt a kurva tvmet hangoltam, és csak retek román csatornákat találtam meg akkor de már jó
hát ez most ma szerintem vitte a pálmát
még egy ien idióta kérdést...
első 500 km után szétmegy, vághatod az árokba
Hát itt karcago most vett egy gyerek egy ujat spain"s de nem megy csak 68at mert gyíkja van de döntsd el te!
válaszoljatok.
az rs 50 megbízható nem megy tönkre?
nincs mit elvégre forum lenne ezért van itt mindenki!
aha kösz.
de ha azért cserélsz mert már kopott pl a hátsó lánckerék akkor mindent kell cserélni!
ha összevan kopva akkor igen de ha még nincs akkor lehet csak az egyiket!