Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem!Kivéve ha beviszed az Aprilia-ba és megmondod h csinálják meg h menjen annyit csak akkor aláíratnak veled egy papírt hogy garancia vesztés meg h csak pályahasználatra(bla-bla-bla)!

És Z3nak meg igaza van senki se fogja szidni a saját motorját!
Szvsz senki nem fogja azt mondani hogy az én motorom rossz vagy gond van vele , a legeegyszerűbb ha visszaolvasol
sok.

neeem...
Sziasztok.
Engem az érdekelne hogy mennyi gond van általában az rs-el?
értem megnéztemés nincs benne folytás....:S:S 75-nél megáll a gép? mileheta baja? a 90-etazé tudnia kéne folytás nélkül...
italmondo
hello! nem tudna valaki segiteni mert van egy 2003as rs 50em és ahhoz kellene főtengely. elöre is kössz
Ezt így nem lehet megmondani!
Attól függ mekkora az áttételed!
Nekem 13/47-es végáttétellel 120-at megy!
pontosan....fúvóka membrán és a kipuffban van egy csonk!stb....(onnan tudom hogy 1000es szervízen én is ott voltam egy rs50nél....hogy a flex mikre képes(nem az én rs50en volt csak segítettem a szalonban))
motogp szented mennyit menne az rx50-sem nagyobb hengerrel.... kipufogoval...?
nem tudom sztem rsatát kérdezd meg vagy motogp-t mostmár ő is itt van amúgy bocsi bence csak ne makartam konkretizálni nem tudom hogy szabad-é
háát jah legalább a szerelés diját meguszom... háát nem tudom..... igy most megy kb 80-at mennyit menne?
javítok kipuff karbi henger membrán
hát szvsz nem...50,500 a kipuff, egyik havernak 70volt a 80as malossi henger szereléssel...
oké köszi kiveszem.... nem tudom.... nem akarom lecserélni csak idővel amugyse adom el megtartom inkább veszek valami 125-öst... rendess crosst.... 100? kicsit sok nem? csak meglehet bontoból olcsobban uszn, nem?
én is pont ezt mondtam de hát mit várunk tőlük?
hy.a kipufogónál ahol csatlakozik a hengerhez...jah és a henger szartse ér kipuff nélkül.ez eddig 100ezer kb...ennyierővel inkább cserélnéd le egy 25ösre...
üdv..
nekem egy rx50.sem van gyári. első kérdésem h hol vanna a lefolytások.... második h hol tudnék olcson bele veni nagyobb hengert?


előre is kösz
Öcsém...tiszta óvoda
Ha a "megbaszhatod"-at leírtad, akkor a kurvát már kár volt ki#-ezni...
Megbaszhatod a román ku##a anyádat:Dén kitöröltem csabiról szal te jössz!
Gyerekek van Cartmanxxx-ről meg Labikáról jó videóm ha valakinek kell
Szia!

Hát a múltkor kérdezted merre felé jároik kelek, mert soha sem látsz. Légyszíves add már meg az MSN címedet!
lécci valaki ha tudja hogy mekkora dugo kell az Rs-be az irja meg sürgös lenne!Pls!gyári hengerbe kéne!
ajajj