Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cső mennyibe kerülhet egy kuplungbowden rsbe? kb?
csátok mit gondoltok az rs 50-ről.
az Rs -emen gyárilag 12/44-es volt de azzal csak 85-öt ment de vettem rá egy 13/43-ast és azzal ment 100-at! szóval 13/43-ast ajánlom!
nah úgy látszik, hogy lesz kipufogórendszerem és ami a legjobb, a szüleim állják a felét kiváncsi vok, h rendszerrel mennyire megy jobban:D asszem Gianelli lesz csak nemtudoom, hogy hol tudnék rá venni...Majd megérdklődöm a motoros boltokban...de aki tudja, h érd környékén hol lehet venni az kérem szóljon!
ja gyarilag
hali.mekkora fogaskerekek vannak egy 94es rsen?valaki gyorsan mert fontos.pls.koszi
az enyémbe még 120-as óra van
az biztos, hogy egy sportkipufogó rendszerrel sokkal jobban fog menni, az enyém is kb. 15 km/h-val gyorsabban megy (csak a kipufogótól)!
enyémbe is csak 80ig van órázva és megy többet is az a baj, h útközbe nem látszik a beosztás, de sztem 85-90-et mentem vele a legtöbbet....ezért is szeretnék kipufogórendszert venni...csak az a baj, h nem akarják a szüleim:S Nah mind1....úgyis meg lesz...hisz van rá pénzem
amúgy a 2001 utáni rs-ekben miért csak 80-as óra van?mert láttam hogy 2002-esekben már csak 80-as van.
hát igen, az egy nagyon jó módszer köszi a segítséget és a linket!
viszki-pálinka-unikum
na megyek aludni ha már sikerül(mostanában szarul alszok ha tud valaki valamit rá hogy hogy tudnék faszábban aludni az szólhatna)na csá!
valahogyúgy
mert egy fekália az egész oldal
www.motorline.hu -hívd inkább fel őket,honlapjukon semmi nincs
hát azt már Z3 tudja
Köszi marc....és azt nem tudod, h hol tudnék rá venni?
moci mikor lesz?
giannelli vagy arrow.ha nem veresnyezni nem karsz vele, akkor jó mind2 utcára.
Csaó! Valaki tudna nekem segíteni, h milyen sport kipuffogórendszert vegyek az RS-emhez? Köszi a segítséget előre is...
koszi szepen
hali. tudna nekem valaki segíteni abban hogy az új rs-ből hogy lehet kivenni a szervízkulcs jelet. mert már mindent megcsinált egy másik szerelő és elvileg csak az apriliánál tudják kivenni.?
koszi sracok.porognek ezek rendesen csak kicsit lassu nekem igy.kipuff mar le van cserelve, majd sort keritek a karbira is valamikor.tudom en h nem a legjobb a 3 sebis, de sajna nincs penzem egy uj blokkra meg hat szinte mar minden ki van cserelve a motoron es felek h ha vennek egy masikat akkor kezdhetnem elorol az egeszet.
na mind1.
+ ha mar ugyis irok akkor megkerdem h hol a legerdemesebb venni lancot es fogaskerekeket?Debrecen kornyeken tud vki valami boltot?vagy inkabb netrol kene?
köszi csak azért mert edig csak képen láttam és nagyon tetszik