Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd meglátjuk!
volt
Héééé!ez az én szövegem!
A román kurva anyátokat (labika+tzrlaca)
Nem mert a hátsó fék teljesen be volt nyomva neh elszálljon!Lacika azt meg elfelejtetted h csusztattad a kuplungot éppen csak fogott a motor!
Az biztos jó lehetett... De azért 250nél még lazán emelte az elejét nem?
Tegnap mentem a 2007e rs 50-el és még a kormányon is power szelepek lógtak.299nél kiakadt a digitális mutató és akkor váltottam fel hatosba
Eszti0991 utas lábtarrtó:http://shop.unas.hu/shop_start...
Ok!
Ha aktuális lesz majd keresel!Hali
"99-"05-ös RS 50-hez keresek lánc-sár védőt és utas lábtartot, ha valakinek van eladó, vagy tudna mondani egy beszerzési helyet kérem szoljon! Elöre is köszönettel: Eszti0991
RS 50hez elsőlámpa 99től 2005ig!
illetve az új RS nek 1pár (ledes) indexe Eladó!
lámpa 20000.-;index 10000(1pár)
még nem tudom.. szóval ha kell valakinek, akkor add el neki, de ha később meglesz és kell akkor majd megbeszéljük.
Hali

Na nem kell a cucc?Hy
Hello mindenkinek!Valaki megtudná mondani hogy pontosan mekkora dugattyu kell a gyári hengerbe?és hogy melyik a legjobb?elöre is thx
hello all. nemtudnátok megmondani h milyen lánc kell az rs hez meg azt hogy milyen méretű teló szimering kell bele?
Sziasztok, a motorom órája elég sokat csal, 10-30 között is néha, egyre jobban idegesít, hol lehetne venni hozzá új spirált?(az megoldaná a problémát?)
Ez az!Halgass a profira!
egyántalán tudod mi célt szolgál a power szelep? ha tudnád nem kérdeznél ien hülyeségeket. 50esbe nincs értelme rakni.
ezt most komolyan kérdeztem
még 3-ba is emeli az elejét.. :D
persze, 2 is van benne
hellosztok olyat hallotam a 2007es 50es RSről hogy poweres! ez igaz vagy nem?
Hehee....nem baj nekem a kawa-n acrapovich volt(matrica)
eladó a HJC CL 14 tipusú M es bukósisakom! a bukóhoz adom a fehér és a kék plexit is!
az ár: 25 000 HUF! Érdeklődni 06 30 303 7775 vagy apriliasr91@freemail.hu
Hát sajnos csak az egy Leo Vince matrica rajta :) meg bele is van ütve, hogy aprilia, szóval tuti gyári :)