Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nyugi , nem fullad be egyik sebességbe se az 1es az jóval rövidebb mint a többi. de nem mennek rosszabbul mint a 6 sebisek. de előnyösebb a 6speed sztem
nagyobb mint egy simson
mint egy rendes speedmotor
hello lehet hogy hülyén hangzik de egy rs 50-es mekora mint egy simson kb?
aha.bizots
viszont akkor addig mire felpörög...kutya se tudja biztos ki van az találva
50?
biztos sokáig .
hát én még mondjuk semmit nem hallottam róluk.se jót se rosszat.és ott meddig tart az 1-es?
állítólag mennek azok mint a veszedelem
nem tudom.de ha hengert veszel bele akkor érdemes lecserélni a kipufogót meg a karburátort is.meg én nem pont a 3 sebességes tuningjával próbálkoznék.
hello.meg tudja valaki mondani nekem h egy 3 sebesseges 94es rs vegsebessegen mennyit dobna egy 80as henger?
ez kész
beszarok, törd ki a porcelánt, és +20 lóerő.
hol éltek?
Hello! Aprilia Rs 50hez lendekereket keresek! 5 sebességes, trapézlámpás, pontos évjáratot nemtudom (93 v 94). Az átmérő: 130mm. Az van a Lendkerékre irva h: DUCATI 3108252 TC . Fontos lenne! Akinek van,vagy tudja hogy honnan tudnék szerezni, az írjon plz! előre is köszi!
és ha kiveszed a katalizátor akkor "sokkal" nagyobb lesz majd a teljesítmény?és ha veszek egy sportrendszert pl.rs-re abban nincs katalizátor ugye?
Jah:D
van bennük katalizátor.amúgy meg apám egyik barátjának van egy kb 15 éves opel astrája és törött az első szélvédő és átengedték műszakin.csak egy jó haver kell
ja akkor bocsi csak 1 5let volt láma vok az új motorokhoz
de akkor is maradok a daytonánál meg a pannóniámnál no meg a verhó sem maradhat ki!:D
a katalizátor a rezonátorba van szal nem oan egyszerű kiszedni ahogy te gondolod , szétkell vágni hozzá.
Van ezekben katalizátor?!
hehehe azt kell csinálni hogy a porcelán szart kitörni pl egy vésővel belőle! azt csinálta a tesóm a Golf 2 GTI jén és látványosan növekedett a teljesítménye és itt ezeket műszakiztatni sem kell szal ilyenekre nem kell figyelni az csak olyan helyekre van mint pl Lengyelo. ahol kell a műszaki az 50 esekre is!
Szal törjétek ki a katalizátor porcelán részét elég jó tuning és pénzbe sem kerül szal fogod leszeded a Kat. ot vésővel vagy valami hosszú vassal teljesen ahogy lehet kitördeled a porcelán folytásokat kiszórod és ENJOY
hát ha újonnan veszed akkor 700 ezer forint.igen mert ezeken tudtommal kisebb a lánckerék elől és inkább jobban gyorsul mint végre megy.de egy első lánckerék cserével megoldható.az új rs50 gyárilag, folytás kivétele után kb 95-öt megy.

Technikai adatok
Motor
1 hengeres vízhűtéses, 2 ütemű motor, alumínium henger, membránvezérléssel , külön kenés, katalizátor.
Lökettérfogat
50 ccm
Váltó
6 sebességes
Első fékek
Tárcsafék, tárcsaátmérő 300 mm.
Hátsó fékek
Tárcsafék, tárcsaátmérő 220 mm.
Kerekek
elöl: 90/80 ZR 17; hátul 110/80 ZR 17
Akciós ár
699 900 Ft
Lista ár
799900 Ft
Hi evibái!:D
mennyi egy ilyen motor? úgy hány tól hány e ft ig terjed?
a külseje megtetszett de nem ment valami jól ami ellen mentem meg mentem vele
én inkább maradnék a Puch Daytonámnál de azzal az a baj hogy régi de legalább nem megy úton útfélen tönkre a gyújtás:Dja és tudna valaki adatokat adni róla? pl gyári végsebesség stb..
hali. a városunk ban rendezik az I. Kárpát-medencei Magyar Motoros Találkozót.
Nagyon jó lesz. Sok programmal és helyszínnel. itt van bővebben róla.
A programoknál megtalálod. Szivesen várunk mindenkit.
Sziasztok van egy eladó sportlégszűrőm RS 50-re!Akit érdekel 06205276126
És az adatlapomon találtok eladó RS 125!