Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Motoros Őrültek !

A következő kérdésem lenne:
Mitől nyomja fel a váltóolajat a fordulatszámmérő spirálja? Mikor közlekedem vele, akkor az olajat felnyomja, és ott folyik ki, mint egy "túlfolyó". Hiányzik valami alkatrész arról az oldalról? Esetleg szétszedték, és tnem tettek vissza valami alkatrészt?

Előre is köszike a segítséget.
Jó motorozást és gumiégetést.
Üdv radioflayer
pörög az igy is eleget
Sziasztok!

15 éves vagyok és szeretnék 50 ccm-es motort venni tudtok tanácsokat adni?
Előre is köszönöm!
sziasztok.meg tudja valaki mondani h egy 3 sebesseges 94es rs vegsebessegen mennyit dobna egy 80as henger?
ez az köszi
hát ha első vagy hátsó lánckerékre gondolsz akkor itt van ez.remélem erre gondoltál.
Ja nem.
Láncszetthez kellene
váltó fogaskerék?akkor itt
Sziasztok!
Gyári fogaskerék szett kellene AM6-oshoz.
Hol keressem?
Üdv
nem sok!párszáz forint a szimering!
Körülbelül mennyibe lenne ha kicseréltetném a szimeringet?
Szeva!
Az első lánckeréknél szerintem.
ja én kp ra gonoltam bazz na nem tudja valaki hol lehet venni olcsón?
sziasztok.meg tudja valaki mondani h egy 3 sebesseges 94es rs vegsebessegen mennyit dobna egy 80as henger?
Helló!
Én is érdeklődtem azt mondják horror az ára több 10E.a szett sztem próbáld meg dekorossal kivágatni.
itt nálunk olyan szar idő van .esős borongós
17es felni van az rsen de mind1
hát nemtom...:S Ennyi esze van
miért nem engedi?jó az.jól tapad
ja és a méret: 95/70-18 Nekem ez volt fent az rs-en
Ár: 3000 ft+ postaköltség!( kb 1500 ft..)
Ciao!
ELADÓ 90 %-os Dunlop első slick gumi!
Nagyon jól tapad..nem szivesen válo meg töle de fater nem engedi h slick gumival motorozzak:D
Érdeklődni MSN-en!
*motor
na igen, de ő azt kérdezte hogy az rsnek hogy lehet jobb hnagot csinálni nem egy nagyobb köbcentis mototrnak.
Jobb hang? Vegyél egy nagyobbköbcentis motort annak jobb hangja lesz
hát ha csak ojbb hangot akarsz akkor vegyél rá egy sportkipufogódobot (pl:giannelli vagy arrow) azok olyan 20 ezer forint körül vannak.de ha azt akarod hogy erősebb is legyen akkor teljes rendszert is vehetsz rá.az meg kb. 60 ezer körül van.