Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cső nem tudja valaki hogy lehetne fasza hangot csinálni az rs nek? a gyári nekem nem jó mert tul halk ha leveszem a végdobot szinte ugyanolyan a hangja :S vagy esetleg nem tud vlaki olcsón végdobot?
bocs Váltóoldali=kuplungoldal
Cső!valószinű hogy a váltóoldali ftengely szimeringed szar !ezért eszi az olajat a hajtóműből és ezért füstöl mint állat!am hol veri ki?
hát mert mondtam neki hogy azt nem lehet fúrni de azt mondta hogy lehet meg blablbla.mind1 legyen neki igaza
nem lehet.
akkor tehát lehet fúrni?mert az egyik haverom azt mondja hogy az ismerősének van egy 98"-as rs50-e és azt mondta hogy fel van fúrva
Sziasztok!
Olyan problémám van hogy az rs 50-esem kiveri a váltóolajat és kb. 1-2 decit hagy meg! Amikor beletöltöm a megfeleő mennyiséget akkor meg nagyon füstöl! Tud valaki segíteni?
aluhenger az mind nicasilos gyárilag. akkor nem az mikor összeakad és vaspersellyel javítják meg. összes rsen gyárilag alu van.
alu hengeres motort lehet furatni?és a 94-es rs-en már van nikasilos biszbasz?és van olyan hogy alu henger és nincs rajta nikasilréteg?
Hello mindenkinek.
NEm tud valaki nekem Aprilia RS 50-hez kockalámpás 5sebességes-hez lendkereket?
Használt is jó ha jó állapotba van.....
Eladó az Rs-em adatlapomon van minden!
Hello akkor gondolom mikuni van mert a dell orto-n nincs semmi jelzés!
A második-ig a pont után!
tty!ez igen tudok írni!
cső!azt szeretném kérdezni h az olajszivaggyúnál van egy egy vonal azután egy pont és jóval távolabb egy fonal!az első vonalhoz álítsam vagy a ponthoz?vagy a kettő közé?
Csáó! valaki nem tudna nekem segíteni, gyári matricát szeretnék venni a járgányra!(rs 50) Meg ha tudok is venni mennyibe kerül ez előre is kösz!
Jaja, meg szerintem az első fék az fékezi az első kereket is meg a hátsót is, mert 2ő fém fékcső jön ki belöle egy előre, egy meg hátra megy.
ja, hogy dob kell neki, azt hittem rendszer
Igen
mer katzer csak dobot akar!
nézd meg a képeit:)
de neked rendszer van rajta nem?nem csak dob hanem rezó is!?
26.000 FT, használtan, de semmi baja nem volt (nincs)!
Mennyiért vetted?
én megvagyok vele elégedve, a hangja, sokkal hangosabb, mélyebb.....
sokkal jobban gyorsul, és végre is jobban megy, amíg a gyári volt rajt 90-et mentem vele, most meg 106-ot