Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok!kösz
én ugy tom azzal jöttek ki. még a 2005ösen is az van.
am most látom itt vagy ata!írj má vmit erre 2003as rsek pirelli mt75el jöttek ki?rem tudod
tényleg, az csak egy merevítő ezt benéztem többi rsen nem lattam még iet
nézd má meg jobban!az egyik nem fékcső hnem a féktuskót támasztja!semmi kül nincs azon csak annyi h a fémfékcsövet ott vezette el!
nézd a hátsó villánál 2 fékcső van.
Szerinted érdemes olyat venni? Megvagy vele elégedve?
az én motoromon LeoVinci kipufogó van
Hol láttad te h felvan vezetve? anyira néztem nem láttam ott 2ő kart, csak azt h első féknél a kábel hátrafelé megy nem az első kerékhez.
Vagy az első fék helyén a hátsó van és nincs első féke?
2003as rseket pirelli mt75el szerelték?kösz!
sztem a fejidom elég kakk, am fasza:D kiváncsi vok h tud is vmit vele a srác ha már kormányra is felvan vezetve a hátsó fék.
Helo! Van valakinek itt LeoVince kipufogója?
ya most látom a bikepics-es képekből van összevágva.
ezt a gépet láttam bikepics-en nem semmi
2003as rseket pirelli mt75el szerelték?kösz!
Hali lutyo22 enyém a motor és szeretném eladni ha érdekel hívj fel a 0630 6818939-es telefonszámon
hali. nem tudjátok lakik valaki várpalotán egy rs50-el. mert láttam tegnap és még sosem láttam.
Hmm az enyim 5 sebeséges, 21-es karbi,a kipuft meg nem is tom mien pontosan :)
nah de mennem kel majd holnap jövök hogy miujság.
Köszi a segitségeket !
passz, attól függ mivan még rajta csinálva, nekem 14/41es van rajta (6sebis blokk) 21es karbi, malossi membrán, giannelli puff..... így tudott 130at és kb 16-17 lovat
Ok akkor holnap felhivom öket hátha tudnak hozzni egy jó minöségü és egyben olcso dugot :)
hány lovas lehet majd egy ekkora dugoval a moci ? végsebbesége ? elöl 14 hátul 44-es lánckerékel ? egyelöre még.
felkell őket hívni!
na bakker nekem ezt a Famoto kft-nél monták Debrecenbe hogy enyi lesz ez a jó minöségü dugo,nem nagyon lehet ilyen dugot kapni Én az Italmondonál nem is látam a kinálatnál.