Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

18? ott vmi nem stimm:D én 12ért vettem bele italmondonal, dr dugót
Az fasza ha birja akkor rendelem is a dugot ami durván 18 rugo lesz
a halytokarnak nincs kogyanása a felsö tügörgö zsir uj azt cseréltem mert könyen hozzáfértem de téleg rendben van amugy !
birni fogja ha jó állapotba van a főtengelyed, ha egy minimális kottya is van akkor azt újítsd fel mert széthulllik
nekem is ien hengerem van a kicsin, pontosan eredetileg 73,5 cm3. 85ös tuti nem lesz egy 1mmnél se nagyobb dugótól
Szevasztok !
Na lenne egy ütös kérdésem
Van egy Top Performances 75-ccm es az az a dugo 49,7mm átméröben. Hengerem gyürütörésnél kicsit meglet huzva,de lehet furatni.
Csak a következö dugoméret amit kapni lehet hozzá az 50,5mm ami ccm-re nem is tom mekora lenne olyan 85-re sacolom.
Nah a kérdésem a következö lenne az eredeti rs50-es nek a blokja birni fogja e ? mert én nem 1-embertöl halotam olyat hogy minden extra nélkül nyugotan felehet pakolni a hengert 90-ccm ig.
Mert már a gyártok is ugy agyák ki hogy azt a terhelést birják a csapágyak fötengelyek amekora hengert csak rálehet baszni. SZERINTETEK ? Jóbb biztosra menni !
De érdeklődnek, de aztán mégse kell stb stb... Csak nagyon kéne a pénz az új gépet felújítani! Mert amúgy nem vállnák meg tőle...
Jó rég óta árulod...
Nem érdeklődik senki vagy mi?
Eladó egy Sachs RS 80-as tipusú motor! Citromsárga-fekete, 80-as tábori tuningos henger, vízhűtéses, 21es Bing karbi, elöl dupla tárcsa, hátul dob fék. Generál óta 1100km futott, rendszeressen karbantartva! Motorikusan tökéletes, esztétikailag akadnak hibák, de nem vészes... Irány ár.: 160,000 Ft (alkuképes)

Ui: Az adatlapomon képek!
Még egy kérdés... Csúszik a kuplungom. Belőttük, minden ok, a lamellák berakáskor nemvoltak elkopva. ésmost csúszik mint a franc. Mitől lehet?
sziasztok!Segítség kelene most fényzem ujra le az rsemet de néhol a karcok mélyebbek ezeket ki kell valahogy tölteni vagy csak simán lecsiszolom és fujjam rá !a segítséget előre is köszönöm!
normálisan lőjétek be az előgyujtást és úgy próbáljátok, valszeg attól csinálja h ellett állítva akkor.
Tipp?
Gyújtás 2 fokkal előrébb lett állítva ha minden igaz...
gyujtotekercs nem lett cserélve vagy hozzápiszkálva?attól szokott néha hátramenni
hy... van egy 80-as 1998-as rs-em.... eddig semmigáz nem volt vele, de csapágycsere ideje jött el... oké. akkor csere. yamaha máthénál dolgozó szerelő. blokk szét csapágyak csé, kért egy robbantott rajzot, és látta hogy a váltótengelyről hiányzik egy távtartó. Jó, távtartó be, blokk össze minden fasza. Ma összeraktam a motort, először szépen pöccre indul stb stb... aztán hiába inditózok semmi. ok. gyertya ki megtisztit, karbi le kitakarít. semmi.... toljuk be. betoltuk kettesbe, vissza üres, alapjárat van. ok akkor induljunk. Be 1-esbe kuplung finoman ki. Elindult hátra. Mondom mi a f.asz? És még mindig mondogatom. Tehát a lényeg. Mi a fasz? Mivan most?
Asszem fogsz örülni ha rajtad keresik!
Neharagudj de nem tom kihirdeti ez az én mocom volt de kb 1 éve szal ne az én telefonszámomat írja oda meg a címemet amugyh jött ez képbe tulajdonképp?
Szia.
Engem érdekelne az Aprilia-d.
Hol található, mennyi a végsebessége,mennyiért adod?
blokk jobb oldalán elöl van egy kis dekni, az alatt van a pumpa. a bowdenen tudsz állítani h mennyire feszüljön, van rajta 2 kis jelzés aminek alapállásba szembe kell lennie (ez a gyári beállítás).
Sziasztok!

Milyen izzókészlet kell az RS-hez?

Lehet-e szabályozni a különolajozás mennyiségét (ha igen akkor hol és hogyan), mert szerintem az enyém túl sokat kap?

Köszi
Ok köszi.
Mostanában amúgy is terveztem egy olajcserét.
ez azért van mert összeragadnak a kuplunglamellák, nekem is ilyen néha hidegen. esetleg egy olajcserét megpróbálhatsz hátha jobb lecc.
Hi all!
Lenne még egy olyan problémám hogy amikor hidegen indítom a motort.Hagyom 2-3 percig melegedni.Aztán amikor behúzom a kuplungot és beteszem 1.be akkor lefullad úgy, mintha kuplung nélkül tettem volna sebességbe.Ez elég ritkán fodul elő de idegesít.Mitöl van ez?
Előre is köszi.
Sziasztok eladó a motorom adatlapomon van kép róla!Akit érdekel Hívjon 06205276126