Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali.a feklampam mindig vilagit.azota csinalja miota fekbetetcsere volt.mit tok tenni ellene?
koszi
cseréld le az olajat előtte, egy próbát megér
Köszi all
Allor egyelőre hagyom és ha nagyon sűrün csinálja akkor szervízbe viszem:D
lehet tesznek csak a képeken nincs rajta
kk!de nem értem h készletbe mértnem tesznek ,a köcsögök:D
jahh, ott lennie kell tömítésnek ha erre gondolsz, rendes papírtömítésnek. enyém volt 2x is széthúzva.
de nem az ,vágok persze!csak ha beírtod a googlebe h minarelli am (6)és a képeket nézed ott ugye kidobb mindent és ott a tömítés készletbe sincs az italmondon sincs a készletbe meg tnap kimentem megnéztem és közte nem látok semmit!ez az érdekes!és ezért írtam h aki húzta már szét az mit tud mit látott?!
ha nem találsz hozzá akkor vágj ki magadnak pl chocapicos dobozból
a két blokkház közt mivel oldották meg a tömítést?mert a komplet tömítés készletbe oda nincs!és az italmondón sem láttam oda!meg most kimentem és én sem láttam közte!nem tom h hogy van
aki tudvmit az írjon!kösz! már harmadjára!:D
Beci ne marról van szó h váltásnák amegtallálja az ürest,hanem h menet közben egyszer csak kiugri kmagától üresbe... úgyh te húzod nek i és kiugrik üresbe :D oylankor átfut apiroson amutató
enyhén néznek a többiek :D nekem is előfordul többször is... egyre ritkábban
detto...
énis hallodtam már egyik ismersőmé is kidobta eléggé sokat de az majdnem minden sebességbe! Annak a váltójával volt valami nem tartotta meg rendesen a sebességet! egy 20ezer Ft-s váltó szerviz után mostmár jó!
ez az en tzr -emmel is megesik es sztem az lehet a gond hogy nem nyomod eleg erosen fel ... legalabbis nekem ez ... szal ha erzed nem nyomtad elegge fel akkor nyomd meg feljebb/ lejjebb
am eléggé k.o. van a fórumnak:Sén is kérdeztem 2szer is uazt! és senki semmit nem írt rá!
hali!nekem is volt már ilyen de nekem nagyon ritkán !nekem akkor szintén másodikba csinálta ezt meg hatodikba!
Hello all!
Az lenne a gondom hogy amikor megyek 2. és 5. sebességbe vettem észre hogy kiugri üresbe.Menetközben kiugrik sebességből és üresbe megy.Mi lehet a baj?
Előre is kösz.
Hali!
gyertya ngk b10eg....asszem ez a gyári is
a két blokkház közt mivel oldották meg a tömítést?mert a komplet tömítés készletbe oda nincs!és az italmondón sem láttam oda!meg most kimentem és én sem láttam közte!nem tom h hogy van
aki tudvmit az írjon!kösz!
12
nem tom!talán 14es delorto ,de atat kérdezd ő jobban vágja!
Helló
Mekkora karbi van a 98-as RS 50-esekben?
hali!a két blokkház közt mivel oldották meg a tömítést?mert a komplet tömítés készletbe oda nincs!és az italmondón sem láttam oda!meg most kimentem és én sem láttam közte!nem tom h hogy van
aki tudvmit az írjon!kösz!
hát a különolajozáshoz csak full szintetikusat használj a márka meg pl. castrol racing1 az az r2 utódja.
Sziasztok!

Tudnátok segíteni? Milyen gyertya kell az rs50-be? Váltóolaj típusa, márkája? Különolajozáshoz olaj, márka?

Köszi Soma
hali. megy valaki a balatonkenesei motoros talira?