Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Giannelli karbon dobbal. Jó a gyári főtengely de majd le lesz cserélve...
Sziasztok! az a kipuff jó a 75-ös hengerhez v 80-ashoz amit az 50-esre vettem (giannelli)?
az simán jó!és milyen kipuff van neked?
harom=haverom
hát igazából nem tudom nem akarok hülyeséget mondani de sztem 16 körül. Nekem a főtengely gyári. Nyugi vágom nekem is van egy 80-as mtx-em:D harom gilera rcr-én most lesz felrakva a 70-es malossi henger 21-es karbival meg Giannelli kipufogóval. A hangja a gyári hengerrel hangosabb mint az enyém:P Nekem a henger: 38e Kipufogó: 56e Karbi:24e volt.
hát gondolhatod!és lőerőbe mennyi?én most tuningolom az enduromat azon egy top 85ccmes szett lesz az 87ftengelyel együt ahoz még kell ftengely csapágy(én cserélek C4esre)meg ez meg az kipuff meg egy nagy karbi!az jó az a 130eléggé nekem elég lesz ha az enduro meg 110et de ott inkább erőnek kell lenni ,ne érts félre nem mintha az rsbe nem lenne csak terepen más áttét kell!szép a az rs am!
HI. Ha nem baj én is kérdeznék. A kipuf cseréje és a hengertuning után ment 130-at?
tudom hogy nem illik ilyet kérdezni de ez a hengertuning kipufogóval meg mindennel mennyibe fáj?
csáó

130-at visz végre akkor 12e pörög.. és bírja:P jól gyorsul, szinte egyből 100-on van és onnan is gyorsul, ha van még kérdésed akkor írd le szívesen válaszolok!
Cső olaszmeló neked mit bír a 75ös top?mennyit megy?stb!
Beszart a csapágy és egy idő után teljesen széteset és szét baszta a csapágy golyó a tengelyt meg a csapágy házat és nem lehet javítani:S
A bikepics.com mai napképe
link
Mert a tieddel mi történt? amúgy én nem tok ...
Csáó! Vki nem tud egy jó állapotban lévő hátsókereket Rs-hez? 98-2005?
így van
hát van még a motorline.hu de annak az oldala egy nagy rakás szar úgyhogy fel kell hívni őket, és ott beszélni velük.Z3 is onnan vette a giannelli rendszert.
Tudsz olyan oldalt mondani ahol ilyenek vannak az italmondon kívül?
És akkor milyen lesz a hangja erősebb?
hát 30000 ezerért már tudsz giannelli vagy arrow sportdobot venni rá, de nem sokra mész vele.max a hangja lesz egy kicsit más.úgyis a rezonátor rész a fontos a 2t kipufogóknál.
Helo Tudtok olyan sportdobot mondani ami megtudja erősíteni a motorom hangját (amennyire lehet ) ? ugy 30000 Ft-ért
95-öt kéne menni gyárilag nem 85-öt
ha még garanciás, visszzaviszed és kicserélteted a szervízbe.talán szar az óra.
nemtudom pontosan mennyit csal, csak apu mocija és a kocsija is olyan 8-10 körül többet mutat.
hát lehet:D de az elég furcsa lenne.hogy 3-4-et csal az ok, de hogy 10-et