Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mhrhez malossi kipu kéne vagyis az mhrhez való kipuff, de arra készülj hogy kb 5ezer kmként dugócsere.
hát nemtom, sztem technigas egy szar. haver sendáján van, alul semmi ereje se volt most rákerült egy 70es top mert elvileg 70eshez való kipuff, ugyanolyan szar ezzel is, elváltasz nagyfordulatnál aztán visszaejti a fordulatot oda ahol semmi ereje.... pedig gyári áttét
a kipuff 70-80as hengerekhez jó!sztem nem lesz azzal baj!csak még gyújtögetni kell egy kicsit
robogó tuningnál láttam olyat hogy a kipufogó meg a henger egymáshoz van hangolva.direkt ahhoz a hengerhez csinálták.úgy a legjobb.szerintem
azt tudom!még nincs meg de már csak az kéne meg a ftengely erősítés és ennyi!van már egy 24es karbi meg egy tecnigas kipuff is!meg membránt kéne majd cserélni!de ha jól tudom a malossi mhr hez járnak karbon lapok!
mhr, bár magukba nem sokat érnek
CSő!szerintetek melyik henger a jobb?TOP tpr(alu)d=50mm,vagy Malossi mhr (alu)d=50mm
válaszotokat előre is köszönöm!

üdv!
jah bocsi! nem rs ata hanem TUNING!
RS ATA! KELL A KIPUF! Felvwehetlek msn-en és ott megbeszéljük ok?
Hello az lenne a kérdésem hogy a 2tHonda DJ robogóba myieln hajtomű olajat kell tenni 2t vagy 4t?
raktam fel vidit
jó van má értem te tuningmester
az nem attól függ h alu e vagy vas.
szénkefe.
heló ata!
meg tudnád mondani hogy lehet az önindítómat megcsinálni?
valamikor jó valamikor pedig csak egyet kattanik ha megnyomom!
nem tudod mi a baja?
aha.értem.és melyikből lehet több lóerőt kihoznI?
van mind2nek előnye és hátránya, az alunak jobb a hővezetése meg nem kopik a nicasilréteg miatt de nem lehet fúrni. a vas az kopik de azt ha megragad és megkarmolódik akkor fúrni lehet.
Hy!
Attól függ. A vas több km-et fútt és lehet fúratni, de az alu meg erősebb.
és melyik a jobb?a vas vagy az alu?
45ezer kb a vashenger rájuk
Hali Megtudnátok mondani hogy kb mennyibe kerül egy aprilia 70 ccm-is henger?
elkell menni érte
am motorlinetol rendelni lehet vagy el kell menni érte?
Vedd meg az enyémet:D 150-be viheted még alkatrésznek is tökéletes:)
repülni ne repüljön?