Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dehogynincs
fahee
aki akar az vegyen fel msn:nikemark@freemail.hu főleg te
hát milyen tuningal?mert 80-as henger meg 21-es karbival tuti nincs 18LE.
Mit értesz az alatt hogy "mivel tud"?
Csak kb-ra írtam de 16biztos van... Alapból 8.5Le...
kizárt hogy 18 Le legyen
mivel tud az 18LE-t?nem azért csak kérdezem.
Amúgy 80ccm tábori tuningos henger (télen lett újítva azóta 600km van benne, de nem sokáig :D Május 19. Gooo! Kaposvár) 21Bing karburátor, vízhűtéses, 6 sebesség, elöl dupla tárcsa hátul dob fékes. Kisebb esztétikai hibák vannak rajta de nem vészes, motoriukusan tökéletes! Végsebessége körübelül 120-130 környékén van 8ezres fordulaton. Kb 18 Le! Citromsárga- fekete rajt zászlóval az oldalán Irányár: 180,000ft (alkuképes)Ha érdekel msnen megdumáljuk
felveszlek msn-re, ok? de ott az adatlapomon egy része:D nem sok:)
fahee menyiért adod mondj róla valamit tuning évjárat kép stb ok?
Vegyétek meg az én gépemet Az etz lánc lehetséges hogy jó rá, utánna kell járni, de inkább vmi minőségit vegyél!
nem egészen!de ahogy akarod ha etz raksz rá az jobb szted?pffff
majd biztos a bontóba veszek
az biztos hogy szét lehet már kopva
sztem nézz 1 bontót és ott vegyél egyet de én még az életbe nem hallodtam hogy jó az etz lánca de lehet nem tom
akkor ez van 1épként nem a szüleim érik el hogy tanulok hanem én érem el hogy lesz komolyab motorom vágod?
Sziasztok elszakadt az rs-emen a lánc szeretnék rá venni nekem azt mondták hogy jó rá az etz lánc nem tom hogy igaz e. azt szeretném tőletek kérdezni hogy jó e rá az a lánc vagy milyen lánc való rá ami olcsó? írjatok hello
nem hiszem hogy van 50-es verseny
annak meg semmi értelme hogyha csak azért tanulsz/vagy csak avval tudják elérni hogy tanulj hogy meglegyen az rs-ed.oszt amúgy meg ha nem lesz jó?akkor nem veszik meg?vagy mi?az meg nevetséges.ha besikeredik 1 rossz jegy akkor mi van?pedig tanultál mint állat
haljátok lenne 1 kérdésem olyan nincs hogy pályára kimenni mondjuk 1 50-el és olyan verseny mondjuk a hungaroringen vagy euroringen stb....?értitek?
marc neked se engedik az rs-t de modjuk ha nekem jó lesz a bizi akkor megigérték az rs-t szóva
a jobbak má 70-essel járnak mi?
Aha!
pályára 70-essel?
nem