Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát 50-estől sokkan jobban megy elhiheted! én 1 50-es NS1-ről ültem át erre..és sokkal jobb! mondjuk az enyémen tuning a henger,21-es dell orto,Arrow kipu, meg 1 direktszűrő ami tuning...meg hát a gyújtás is DR racing de az nemtom hogy tuning-e...ja meg vettem bele NGK asszem BR 10EGV gyertyát amitől sokkal jobb lett....én amikor megvettem az órát leforgatta olyan 125-128-ig köbö...most nem megy már annyira 120 körül.... de 110 2 személlyel is megvan....utazóba általában 100-at 110-et megyek vele.... ja és ez 5 sebis nem a 6-os....
és am hogy ment a mocc?90eset biztos nem veszek rá arról már letettem!de 70 75 max 80ccm!de még nem tudom!valaki azt mondja h neki jó ,meg bírja vki meg h nem!sok ilyen átépített van!
hello! fekete TOP henger van rajta....73,5 ccm-es asszem hát a főtengely hogy az lett-e cserélve nemtom nem akarok hülyeséget mondani... de én szoktam pörgetni rendesen és az nem hullott szét (kop-kop)
hajrá!

szil most mi az az egy ház ? szomszéd
Szerintem mi dingodongoval lenézünk Attilát is megkéne fűzni hogy jöjjön...
Sziasztok még mindig keresek RS50et kb170e ft ért 95ös évj-tol.ha tudtok vmit glow74@gmail.com.köszi.
jajj szomszéd nem kell felvágni velem amúgy is ott az az 1 ház
átadom neki köszi sztem is amúgy
jahh és mikor csapágy csere volt akkor a váltó fogaskerekek milyen állapotba voltak?
Cső fahee!én egy 90ccmes top hengert néztem ki+hosszú löketű ftengely!lehet h a kissebb testvére leszmeg hát bírni kéne neki gyáriba is van 80as!még a régebbibe!nálam nem megy sokat egy motor kmbe ,nem járok vele sokat egy nyár kb 1000 -1500km
Szerintetek mennyit ér egy gyári, használt kipufogórendszer?
bencce szilvike a szomszédom
nem jönn akkor vki ? buláj lesz
qrva jó arc a kutyátok:)))
nah megint megpróbálkozom mert múltkor csak 1 vki válaszolt... ki jön május 1-én Kunszentmiklósra?
Hali! Nekem éppenséggel van egy 80ccm-es táboris motorom (eladó)! Most télen lett felújitva a motorja mert csapágyas lett:S de az is kb 20ezer km után... Szóval ha vigyáztok rá akkor rendbe van vele minden... Hidegen nem szabad húzni neki, illetve ha bejáratós lightosan menni vele, meg nem pörgetni összevissza akkor biztos nem hullik szét!
hi!norbinsr!milyen henger volt azon?volt ftengely cserélve benne?én most akartam tuningolni az endurot !és valszínüleg nem fogom! pedig nagyon benne vtam!
Sziasztok rs-esek nem jöttök el kunmadarasra május 1-én?
RS
az AF1az kényelmes...szal nem sok köze van az rshez .
hát ezt benézted marc -ikám . .
ja nekem sincs ..de az AF1-ben van
Nincs benzinszint jelző és kis lámpa se
Hatvani vok már csak rég vtam már bejelentkezve aztán nem módosítottam a profilt
tévedés egyiksincs
háát...Vasárnap Mátra megyünk felfele hallom valami sípol,zúg... áá mondom biztos a sisak... aztán megállunk pihenni...indulnánk el....motr indít aztán valami csörgő csattogó hang a blokkból... .... először azt hittem a kuplung égett le vagy az romlott el de az leválaszt rendesen... jövök haza mondom megküldöm ha már igyis szar.... 5-dik csutka egyszer csak felerősödik ez a csipogás motor 5-et kidobta...tenném vissza semmi...4-et is kidobta vagyis nem veszi be.... aztán 3-dikba kellett hazajönnöm... itt meg rájöttem hogy a 2-at se akarja bevenni...:S:S:S szal röviden ennyi..... hát a motor az 94-es...a tuning nemtom mióta van benne én is igy vettem..(elvileg még járatós hengerrel..)...