Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pályán már mentél?
ok marc
mág myvipen is... lol
nem muszály nagy "m" betűt direkt kicsi minden fórumon kicsi...
Aha! Én maradok a 125nél, aztán majd azt elépitgetem:D
mármint amit Marc írt, én egy RS 250-est akarok majd venni valamikor
hát... az szar dolog
Rs 125 (nem trapáz lámpás) vagy Mito-t (ducatti lámpás)
van erről 1 történetem is.amit sajnos apám élt meg.ment robesszal az udvaron, csak beindította hogy ne merüljön le az aksi meg ilyenek.amikor má ment volna be a garázsba pont eléugrott a kutyánk (mivel apám nem akrta elütni)ráfékezett az első kerék leblokkolt, és fater elesett.és olyan szarul esett hogy eltört a kulcscsontja.ráadásul szarul forrt össze és meg kellett műteni.holnap megy majd muterommal kiszedetni a varratot a sebből.így még autót vezetni se tud meg semmi.
köszi! és milyen mocit szeretnél venni?
Aha! Amúgy jól nézz ki:) Én is most akarok váltani nagyobbra, csak elösször elkéne adnom a mostanit...
70-es Athena henger van benn, a többi az mind gyári, de egy kipufogót még akarok venni, 95-el mentem vele, többet nem igen megy, de nem is igen hajtom általába 75-el szoktam menni
ya. kis fos szar semmi kerék van rajta.és sokkal könnyebben elcsúszik.
AMugy Razor mennyit megy ar Rsed és mi van benne?
a robogó szerintem sokkal veszélyesebb mint egy 50-es gyorsasági!
nem.max. robogóval vagy 2X
Hát félév az tényleg nem sok idő
sőt szerintem a robogót is csak azért engedi mert van nekünk egy.
de amúgy váltós mocival mentél már? szerintem az rs 50 nem olyan veszélyes, és már most nagyobbat szeretnék, aztán kb. fél éve van meg az rs!
*motorozott
én is rs-t szeretnék de apám biztos nem negedi.pedig régebben Ő maga is matorozott.MZ TS250-ese volt.és lengyelországba meg németországba is voltak vele.de hogy az veszélyes meg negyot lehet vele esni blablabla... de ennyi erővel akkor is meghalhatok ha az utcán megyek át.
hát ja....., én meg már 18 is elmúltam, nekem is lekéne valamikor tennem A korl.-ra, mert csak autó jogsim van, na de motorozni jobban szeretek, mint autózni, jól elvagyok a kis Rs-el!
no meg van a családnak 1 aprilia sonic 50 (nem sr) tipusú mocija mivel általában bátyám megy.majd talán azzal meek.ja és kemény 80-at megy
nincsen sajna de még 14 se vok.hogy lerakajam a jogsit mondjuk kreszt le lehet rakni 13 év 6 hónaptól én meg vagyok annyi.a rutint meg 13év 9hónaptól.és holnap indul 1 motoros tanfolyam mopedre is.de oda már késő lenne jelentkezni meg nem is beszéltem még meg apámmal meg nem is engedi max a robogót de az meg nem nagy szám...:(((((((((
Marc, neked van már mocid?