Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rs 50 eladó vigyétek! ismerem a motort ha érdekel írjatok
mondjuk ja, abban biztos nincs hiány
bocs miről beszélünk mi?a motorfék inkább megállítja mint az első fék
elmész egy esztergályoshoz és csináltatsz egy lendkeréklehúzót, megméred a méreteket meg hogy hanyas menet és ennyi
2 dugattyús
tuning!Hogy lesz ez kedden?meddig tart mikor kezdődik?mert szerdán matek TZ , kémia felelés...szal nem hiszem hogy tudok menni:(még nem tudom.majd msnen beszélünk
Most nem tudok menni,meddig leszel fenn Msn-en?
gyere msnbe
Cső!kell lendkerék lehúzó!ott a főtengyelynél letekeritek az anyát!és ott a lendkeréknek van egy menetes része és oda kell a lehúzó!lehet kapni meg csinálni is lehet!nem tom h hol lehet kapni!
Tiszteletem a jelen levőknek!

Egy kis problémába ütköztem a "96-os RS 50-es emben.
Hogyan lehet leszedni a lendkereket? Mögötte van valami érzékelő, ami a motor gyújtását ellenőrzi, és sehogysem férek hozzá.
A probléma lényegében annyi, hogy a motor pár perces járás után leáll, és nem hajlandó elindulni. Karburátort tisztítottunk(előtte dadogott, meg sokszor leállt), majd gyertyát is cseréltünk benne, meg vezetékeket ellenőríztük, de semmi. Pár perces járatás után, egyszerűen leáll, és nem hajlandó az istennek sem beindulni. Másnap persze megint pöccre beindul.
Ha valaki találkozott már ezzel a hibajelenséggel, kérem segítsen.

Előre is köszike a segítségeteket, és továbbra is "Faljuk az aszfaltot!"
Üdv radioflayer
godor2@freemail.hu ez az msn em
az a kis szar 280as tárcsa megfogja a kemény 4dugattyújával? na ugyan
van azon fék
értem én de hogy a francba áll ez meg?
ha nem vennétek észre ebbe egy 450es egyhengeres 4T blokk van. ott virít a kibaszott nagy berugókar is.
Jahh,és van MSn-ed?Mert ott jobb lenne dumálni.
Neked mennyit pörög 65-70-nél,mert nekem már akkor is igen magas a fordulatszám...
jaja!am rohadt jó a fényszórója!elbújhat mögötte az rs!h4es halogén!akkora fénye van!vmelyik nap motoroztam a határba este!és lazán mehettem 60 70et mindenhol!mert láttam teljesen az utat!
Pest megye,Dabas.Jó lett volna egyet motorozni csak messze laksz..
nah ez az!teljesen mind1 h olasz vagy kínai !mind szar!ha mindne jó lenne akkor nem kéne csináltatni őket!
te hol laksz?
Nahhh,a Supermoto szett.Én is kerestem már hozzá,de nem jártam sikerrel.Ezért már kinéztem hozzá a sport gumikat.
Én ezt egy Aprilia Sr50 robogóra cseréltem,de nagyon nagyon jól jártam vele,még ráfizetett 20ezret a gyerek,és az Sr Ditech volt,minden héten szerelőnél volt...
jah meg supermoto szettet akarok hozzá!de nem találok!
nekem az üléshez kéne zár!meg hátsó lámpa!mert bevan törve