Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

norbi inkább vegyél egy másik gépet
most nézem norbi nsr hogy horti vagy!én boldogi!és Gyöngyösre járok suliba!szal lehet láttuk is egymást már vhol:Dno mind1!várom a válszod!Cső!
de mi lett vele?mi ment szét?mennyi idős volt az?hmmmm elment a kedvem a tuningtol! mennyi km et bírt?
Hello! az enyém épp most ment szét...azt mondta a szerelő vegyek bontóból 1 másik blokkkot olcsóbban kijövök belőle mintha megcsinálná.... ... amúgy én tavaly vettem a gépet...eddig motorikusan csak a gyújtás baxódott el.. az volt 20 meg most ez...mondjuk ráférne 1 új dugó is... Üdv...
Az enyém is kattog...
hi!akinek 50es motorja tuningolva van 80-90ccm re +főtengely csere stb!ezek jól bírják?ez a fogaskerekekre értem a váltónál stb!ha vki tud vmit akkor az légyszi írjon!kösz
érdekes, az én motoromon nincs benzinszint jelző
hát van a műszerfalon ilyen kis benzinszint jelző ha meg mégsincs akkor meg kigyullad 1 kis lámpa hogy kevés a benzin.mit kell azon nézgetni?
Sziasztok! Nektek kattog első teló ha nyomogatjátok?
Benzint ti h figyelitek h mennyi van még? Van a tankban egy kis kiálló vasizé, az a szintjelző akar lenni?
Válaszotokat köszönöm! És ne röhögjetek nagyon rajtam!
mi van?mindneki alszik?
Hello!
nekem van egy eladóm, nézdd meg a képesmotor.hun!
tel számom: 0670 932 3928
hali 350-es yawa lánc jó rá mert én úgy tom h igen. írjatok légyszi
hellosztok a lánckerekek és a lánc mennyibe kerül? Írjatok
az olyan cool szal kb ennyi értelme van
aha. tehát az vagis
motozsolt eladtad?még mindig keresek aprilia rst 96tol..parazs74@gmail.com.köszi.
hát igazából egy dob önmagában semmit nem nyújt...max a hangja változik meg a rezó a lényeg...a titán annyival nyújt többet hogy titán olyan mintha antilopbőrből lenne a székeden a huzat...
Első fékbetét meg új gumik milyen árban vannak rs re?
bocs hogy ennyit kérdezek.biztos azt gondolod má hogy meg vagyok áldva a titánnal.
de a titán kipufogódob ugyanolyan teljesítménynövekedést eredményez mint a karbonozott vagy alu ugye?max a hangja más meg a kinézete nem?
a TZR topicos Gergőt kérd meg neki olyan van
a titán dobról tudnál mutatni képet?
De viszont hibátlan állapotba 200ezer ft (fix)! Azaz, új gumik, az esztétikai hibák kijavitása, hátul ledes fehéritett lámpa, fehér irányjelzők, egyszóval szép és hibátlan lesz! Amugy a motorjába újitás óta 500km van!
Üdv!

Eladó egy Sachs RS 80 ccm-es motor! Tábori tuningos henger (most lett felújítva), 21 Bing karburátor, vízhűtés, elől dupla tárcsa, hátul dob fék. Színe citromsárga-fekete! Rendszeresen karbantartva kisebb esztétikai hibák adódnak rajta de nem vészes! Irányár 180.000Ft (alku képes)! Érd: fahee@freemail.hu vagy 30/ 422-28-45
TZRen se ér szartse a lámpa