Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

haverom rs-e full malossi tuningos, és több mint 25 Le, 140-el megy! ez tényleg így van!
trapéz lámpás?évjárat?
Nem baj:) Csak jó lenne, ha már elkellne, mert csak akkor tudnám megvenni az új motort, és már nagyon beleéltem magam!
Fahee, szerintem már mindenki felfogta!
Eladó a motorom! Sachs RS 80 ccm-es motor! Tábori tuningos henger (most lett felújítva 600km van benne), 21 Bing karburátor, vízhűtés, 6 sebességes váltó, elől dupla tárcsa, hátul dob fék. Színe citromsárga-fekete! Rendszeresen karbantartva kisebb esztétikai hibák adódnak rajta de nem vészes motorikusan tökéletes! Irányár 180.000Ft (alkuképes)! Érd: fahee@freemail.hu vagy 30/ 422-28-45 Képek kérésre küldök!
Sziasztok. Egy kis segitség kellene,a fiamnak szeretnék venni egy aprilia rs 50 motort,tunátok segiteni ,hogy vásárláskor mire kell odafigyelni.PL a sebesség válto hány sebességes legyen,meg minden olyan dolog amit használt rs 50 -nél figyelni érdemes.Előre is köszönöm a segitséget.
Aha! Felvegyelek msn-re? Ott vhogy könnyeben menne a dumálás... nem?:O
jah full széria még
Amúgy az Rsed gyári vagy van benne vmi?
Szép...:) Én is most akarok venni egy új mito-t vagy egy rs-t csak az ewnyémen túl kéne adnom!
Hali! Van valakinek füzete aprilia RV3-4 -es blokkhoz? Most vettem egy et50-est azt ahoz kéne! Előre is köszi!
a trapézlámpás szomszédomé, a másik az enyém. köszi, ma megvolt az első versenyem is
segáz:D
Amugy a képeknél az uccsó két Rs kié? Amúgy jól nyomod
nem annak szántam, bocs.
Hát elég lenéző szólás volt... Nah de mindegy hagyjuk! Legalább Mi ne balhézzunk!
ki kötekedett barátom:)?
Bár nem értem miért kell kötekedni... Elvégre a motorosok legalább ne legyenek ellenszenvesek egymással!
rs 50ről beszélek, amiből még véletlenül sincs sport pro.
lennt van a polcon a gyári hengerem csak tom tán.
5? Az érdekes... Tudomásom szerint gilarodni 2-es henger van, amit sport prokra, és RS -ekre szereltek elvileg, a régebbi gépek gilarodni 1-est kaptak (a különbség, hogy a 2-esbe van +2 felömlő
hűha 4 az aztán rengeteg, egy simsonba csinálnak 5öt ami már komoly, az rs az gyárilag asszem 5
Figy, méretni még nem mérettem le... De ha utánna számoltok 16-18 körül jöttök ki! Ezt a 18-at kb-ra irtam...
hát én nem tudom de úgy hallottam hogy a legfullossabb TOP hengerből lehet kihozni 20 lovat
Felvettelek
Tábori Tuningos 4 felömlős henger