Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most veszek dugattyút meg dugattyú gyűrűt a motorba 14000 km van benne a kis rs könyve azt írja hogy 16000-ként kell cserélni de ha hajtva van akkor kicsit előbb is lehet na az enyémnek eljött az ideje! De remélem nem fogja megbánni!
Aprilia kereskedés kecskeméten a km spirál 3400 volt, a fordulatszámmérő is kb. ennyi lehet sztem. Itt a számuk: 76/495-125 kérdezz rá.
20ezer km alatt nem igen kopik el a gyári hengere, az enyém is ott van a polcon amibe simán van vagy 25ezer és mintha új lenne.

extrema spirált itt tudsz rendelni www.italmondo.hu kb 3ezer ft
csámindenkinek!
nem tud valaki aprilia rs 50-hez fordulatszámmérő spirált?
vagy hogy hol lehet rendelni?
előre is kössz!
Helló!
Menni kell vele egy kört.A telok álapotát érdemes megnézni!Mennyi kilométer van a motorban és a hengerben mert a genger az kb 20 000km alat elkopik! sebesség váltó az szerintem mindegy hogy hány sebességes nekem 5 sebeséges anyiból jo ha 6sebességes akkor nem forog anyait elvileg!Ha a gép egy átlagos felnöt suja alat 50es hengerell 90-110Km közöt megy akkor az jónak mondható!Évjáratra szerintem nagyon ne adj hogy nagyon fiatal legyen az enyém 12éves de oda merem tenni egy uj mellé!korban azért ez 10 és inkább lefelé ezt meg is lehet fizetni!Viszont nagyon néz körül mert nagyon sokszor irreális amit kérnek értük...
Drága az alkatrész de komoly motor! 50esben nincs ellenfél sőt én már veresenyeztem 125ös Suzukival 100Km ig enyém volt a buli végig! ha érdekel még valami garamka.@freemail.hu írj bátran!Ha kell tudok majd későbiekben segiteni olcso alkatrészek stb...
asszem van a másik oldalt egy kis gyűrű rajta amit egy kis csavarhúzóval letudsz pattintani, utána azt a kis csövet vagy kombinátfogóval óvatosan kihúzod vagy egy kis tüskével kiütöd. mielőtt szétszeded nézd meg hogy volt.
Sziasztok! Ha valaki cserélt már fékbetétet az segítsen már! Van egy kis rudacska ami felül tartja a fékbetétet és az a kérdésem h ezt ki lehet ütni vagy csavarni kell vagy mi a rák? Itt baszakodtam vele, de nem mertem ütögetni meg ilyesmi Köszi!
Hello Mindenkinek.
Van 2első teleszkopóm RS 50be 99-es eladó.99utáni rs-ekbe jó.
45000Ft ha valakit érdekel.Sérülésmentesek.
Ha valakit érdekelne írjon:adrenalin46@freemail.hu
hívd fel őket mert nem minden cucc van fennt az oldalukon.
az a gond h nem találom az italmondonál sem
Pedig nem ártana valami mert ez így elég rossz...
Ha te mondod
Csak le kell porolom....
Köszi a választ. ez megnyugtató! egyébként 1 előző témához szólva a tuonomat 1950km-rel vettem 1 hónapja 2004 februárban vette az 1. gazdája és én vagyok a 3.namármost ha látszik a nyúkapiszka akkor ez akár igaz is lehet.
ha trapézlámpás akkor jó neki.
hellosztok én keresek rs 50, 94-es évjáratú motorra hátsó ülést és hátsó lábtartókat. Aki tud az szóljon! előre is köszi
Szia!
Nekem van 1 szett idomom, itt ott enyhén sérült,
komoly baja nincs, ha gondolod tudok képeket csinálni.
Chesterfield fényezés, fekete, elöl trapézlámpa,
évjáratot viszont nem tudom
msn: domotorpeti@msn.com
tel: 30-9926050
Köszi!
Megnézem
helló mindenkinek!
nem tud valaki 94-es évjáratu aprilia rs 50 extremára idomokat?
az a kis gödör az gyári ugyanis abba áll meg a gumigyűrű, olyat italmondo tud neked adni www.italmondo.hu
Hát, tudod megnéztem jobban azt a gumigyűrűt
Nemcsakhogy belesimult de még "gödröt" is csinál abban a kis hengerben...
nagyon el van vékonyodva, kivettem de viszzatenni már nem tudtam...
Bár a gép egy Futura 50, de ahogy nézem szinte u. az, mint az RS 50,
egy S alakú tuningkipu a dolog tárgya,
2 napja az enyém, ezzel a kipuval. Most így estére azt csináltam,
hogy alufolia-val betekertem a kipucsonkot 1 picit, és 1 A.W.A.B. bilics a kipura hogy
ne nagyon fújja ki, + kis alugyűrű a kiputorok végére!
Elég házi megoldás, de jól működik, kérdés az hogy meddig még....
Szóval ha esetleg meg tudnád mondani hogy ilyen gyűrűt hol lehet szerezni......
pls segítsetek olcsó rs-t ismerőseitektől pls!előre is thx
az a baj hogy nincs pénzem rs-re de akkor most mit vegyek legyen olcsó de speed? áhh nekem rs kell de nincs rá most cash-em
mindig is tudtam hogy paraszt az "ismerős"
aha értem thx
tájszólásnak hívják
dölteniről még soha nem hallottam...