Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

chriss kész a gépem voltam ma nálatok de csak a danival találkoztam :S
Hát sztem nem enyhén sok érte már csak ha az évjáratot nézem is...
null Hát normális? 280 ezerért!
hali. ki jön a 18.-ai aprilia nyílt napra a Hungaroringre?
Cső!keresek rs 50en felniket!ha vki tud vmit légyszi írjon ide vagy az e-mailre de inkább e-mailre!
előre is kösz!
Első rs-em a másik tulajnál....szívem szakadt meg amikor megláttam hogy néz ki.....
nincs itt esetleg olyan aki a nagyvas.hu vagy a biker-world.hu ról akar valamit rendelni? csak azért mert ha van akkor megfelezhtnénk a postaköltésget mert amit rendelni akarok az olcsóbb mint a kiszállitása :) ha lehet borsod vagy szabolcs megyéből várok jelentkezőket
Sziasztok! Nem tudtok vél egy online webáruházat ahol Rs-hez lehet cuccokat nézni? Köszi!
Köszi szépen a hasznos infókat.
Nagyon szívesen! Máskor is! De ez egyébként tök idegesítő, h bármit megrajzolok, de egy vacak kereket nem tok megrajzolni! De mire a következőt rajzolom meg be fogom gyakorolni. valahogy.
ÁÁÁÁÁÁÁ, képzeljétek, apuék már nem tiltakoznak kézzel-lábbl a nagyobb motor ellen, meg hogy letegyem a jogsit. Már csak kézzel. DEe haladok! Jövőhéten beiratkozok! és utána eladom a mocim.
hy!gyárilag olyan 90körül Robmannak enyit ment tuninggal?pfúú hát az csak attól függ mennyi pénzed van rá de olyan 120at tuti
nem kéne egyből letámadni... még a végén azt hiszi, h ilyen agresszívak vagyunk és csak azért sem vesz motort
Na én meg az olyanoktól mint a vérRS, aki nem bír normálisan válaszolni inkább löki a dumát feleslegesen.
Bahama megkérdezte egyből azt ami érdekli őt.
oké
Egyébként lehet látni az adataim, mert kitöltöttem, de én nekem mégis azt írja hogy nem adtam meg?
Nem szokásom kamuzni. Nem flamelni jöttem ide. Csak én egyből azt kaptam, ezek utána kicsit visszavettem a barátkozásból.
nem komálom ha kamuznak szóval légyszíves töltsd ki vagy akkor pápá
akkor lehet másik fórumot keresni.van még sok.én nekem sincs motorom mégis ki van töltve az adatlap.
köszi a rajzot Ramy
Nem szeretném megadni az adataimat, mert nem ismerek senkit, és nem ismerkedés céljából írtam ide.
Majd ha lesz 1 ilyen motorom, akkor meg fogom adni, de addig nem vagyok kiváncsi a vérRS féle hozzászólásokra.
adatlapot töltsd ki
Sikerült infót találnom róla.
Egyébként azért írtam, mert személyes véleményt szerettem volna hallani, és nem egy érettségizetlen nagyképű puffogásást, aki látatlanba bárkit lehurrog, mert ő X éve motorozik...
Nem mindegy hogy hányadik hosszászólásom?
Miért kell egyből lehurrogni az embert? Mi van ha mondjuk nem is engem érdekel, vagy ha éppen közöm sincs a motorohoz, csak tetszik, érdekel.
Azért kérdeztem, mert olvastom elég sok félét, és nem tudtam eldönteni hogy mi lehet a reális.
na az ilyenektől tudok a falnak menni! első kérdése a motorról mennyit megy akkor ne 50-est vegyél bahama hanem 25-öst és azt tuningolni se kell! atya isten