Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ya bocsi elgépeltem mind1
350ezer... Pontositok
mármint amit razor linkelt be 35 ezer .lol
a gyerek 1 picit nincs tisztában az árakkal.
na ez viszont már nevetséges.mondjuk az én haverom 130E-ért vett egy "94.-es példányt.
hát ja, tényleg nagyon olcsó, főleg,hogy van benn egy Polini henger, meg jó is néz ki!

de ez:http://www.hasznaltauto.hu/ker...
elég óccsó évjárathoz képest!
Háát... Lehetséges... Enyém is most a körül mozog
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
Szerintem ez nagyon jó! Ha igaz,hogy megy 130-al.....
Üdv!

Eladó egy Sachs RS 80 ccm-es motor! Tábori tuningos henger (most lett felújítva), 21 Bing karburátor, vízhűtés, elől dupla tárcsa, hátul dob fék. Színe citromsárga-fekete! Rendszeresen karbantartva kisebb esztétikai hibák adódnak rajta de nem vészes motorikusan tökéletes! Irányár 180.000Ft (alkuképes)! Érd: fahee@freemail.hu vagy 30/ 422-28-45
császtok!valaki tud rs50 180-250e között és ne legyen kocka lámpás thx!várom az írásotokat!
Aki tud Veszprém megyében eladó RS-t 200.000 Ft-ig az legyenszíves és írjon, Kösz!
Tiszteletem a jelen levő motoros vakegereknek !

Köszönöm szépen a tanácsokat, megpróbálkozom vele. Amúgy valószínűleg akkor ez lehet a problémája.
Esetleg nincsen valakinek kész adatok róla, hogy mekkor átmérők vannak rajta, meg hasonlók.
Nagyon megköszönném a segítséget.

Üdv Radioflayer
Nem tud valaki nekem szerezni egy aprilia RS50-est 180000 alatt amire nem kell költeni?
Drágaságom gyere légyszi, mert ha nem, akkor én sem megyek! Mondjuk bátyámat így is nehéz lesz meggyőzni, hogy felvigyen, de meggyőzöm, ha jössz! Lécci, lécci, lécci!
nem tudod hol lehet kapni első fkereket?
nem nagy előre a 13. haver mxén is 13/53as áttét volt és pont jó volt. alu henger többet ér mivel nicasilos csak ha az összeakad akkor szinte kuka, a vast meg lehet fúrni abba az esetbe
az alu az szeirntem többet ér...
jah és az alu henger többet ér mint az öntöt vas?10 ezer ft különbség van a két henger közt!
így 80at! de elől 12 es van hátul 62 !az rxnek meg elől 11 hátul 53 aránylag majdnem ugyan az,de van eltérés!és sztem az az egy fog pont elég,és még jó is lenne nem lenne lusta sem meg menne végbe is!
Szerintem dobd ki ! Amúgy a 13-as lánckerék lehet nagy lesz előre, bár nem tom hátúl mekkora van Így most mennyit is megy
a váltónak mi baja lenne tőle? simán bírja, de az is kopódolog szal az is elkopik egyszer...! az a lényeg hogy ha a főtengőbe van vagy 10ezer km akkor felrakásnál feltétlen felkell újítani a főtengely mert utána szétveri a már használt főtengelyt . ez a lényeg.
rsata!én most szeretnék tuningolni!és azt kérdezném h hogy bírják ezek a blokkok (a váltója) a nagy hengert?