Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tobbeknek igertem,hogy felteszem az ELADO Leo Vinci rendszer kepet,de csak most sikerult eljutnom odaig hogy lefotozzam...bocsi.
Ime:
Az ara 26.000.-FT,ami kb.40%-a az ujnak!
Nem tom pontosan melyik RS 50-re valo,ezert inkabb nezzetek meg a kepet.
A rezonator kozepen a csomagolo anyag maradvanyai vannak,a kipuffogo sertetlen es megvan hozza a a hangtompito dob is.
Akit erdekel keressen:
(30) 612-8980
(22) 312-737 (este)
Gabor
Haliho!

Tobbeknek igertem,hogy felteszem az ELADO Leo Vinci rendszer kepet,de csak most sikerult eljutnom odaig hogy lefotozzam...bocsi.
Ime:
Az ara 26.000.-FT,ami kb.40%-a az ujnak!
Nem tom pontosan melyik RS 50-re valo,ezert inkabb nezzetek meg a kepet.
A rezonator kozepen a csomagolo anyag maradvanyai vannak,a kipuffogo sertetlen.
Akit erdekel keressen:
(30) 612-8980
(22) 312-737 (este)
Gabor
Csabi senda! Még nem figyeltem ilyen részletesen a 125-öst, de sztem ua a két mocc csak a blokk más (na jó meg a fék meg a kipuff meg a ........). De ennyire nem lehetnek hülyék az olaszok hogy az RS50-be neraknának reflektort, az ezer éves AF1-be meg igen. Meg ha megnézed a műszerfal alsó sorát ott is ott van a tompítot és a távolsági visszajelző lámpácskája. Hasonlítsd össze a 25-öst meg az 50-est a Bikepics.com-on.
Sziasztok!
Az én motorom is eladó, ha valakit érdekel, akkor nézze meg az adatlapomon! És tárgyalhatunk!
Attelah: Én úgy tudom, hogy ezzel a lámpával csak a 125-öst csinálták, de sztem tuti jó bele, mert a fejidom tudtommal u.az (de javítsatok ki ha tévednék! ) A gyáriban nem volt refi, de mi tettünk bele Nem azért szeretném kicserélni,mert nem jó, hanem mert sokkal szebb az a lámpa, és most szeretnék rajt kicsit dobni, már szétszedtem, lassan le lesz festve, kerekek polírozva, meg ez-az....
Csabi senda! Az én motoromat a neten itt láthattad az adatlapomon . Nem tudom, hogy mennyi a 25-ös lámpája meg hogy befér-e. Mért nem jó a gyári? Nekem is az van. Kűggyed távolságival ha nem látsz/látlak.
Attelah: Már szerintem láttam valahol a neten az RS-edet, de nem tom hol.. Érdekelne, hogy a 25-ös elsőlámpája alakítás nélkül belefér-e. Meg az is, ha meg tudnád mondani, hogy mennyiért lehet szerezni bontva kb-ra. THX
hello!nekem rs-re kellen lábtartó konzollal meg fékpedállal.ha tudtok segíteni küldjetek már egy e-mailt vagy vegyetek már fel msn-re lécci
dj.stefano@freemail.hu
kornel5@msn.com
Üdv!

Eladó egy Sachs RS 80 ccm-es motor! Tábori tuningos henger (most lett felújítva), 21 Bing karburátor, vízhűtés, elől dupla tárcsa, hátul dob fék. Színe citromsárga-fekete! Rendszeresen karbantartva kisebb esztétikai hibák adódnak rajta de nem vészes! Irányár 180.000Ft (alku képes)! Érd: fahee@freemail.hu vagy 30/ 422-28-45
Usgyi motorja! (az angolházim helyett )
Ha-ha! az én motorom még mindig nem jó! Szerelőváltás a lelke!
msn? vegyél fel
polgarakos@hotmail.com
a szállítást meg tudom oldani! te merre laksz? érdekel a vas?
ja budapest
Engem érdekelHol laksz?
Hali emberek! Megválnék a motoromtól, mert köll a zsé

98as a váz és az idomok, de 2000-es évjáratú 6 sebességes blokk van benne , 70es pollini hengerfejjel. Nagy karbi van rajta, és levegőből is többet kap, mint a gyári. Alattam az órát gond nélkül kiakasztja, ami 120as végsebességet jelent. ami új rajta: lánc+ fogaskerekek, olaj, kuplung bowden, gáz bowden. Ezeket 2-300km óta cseréltrem, úgyhogy még nagyon friss a dolog. a Kasznit is nekiálltam felujítani, de elfogyott a kedvem, és az időm, úgyhogy feketével le van alapozva, de egy szép fényezés még ráférne.

Robogóra akarom cserélni+ értékegyeztetéssel a külömbözet kellene kp. Vagy 220-as alkuképes áron elvihető.

Üdv: Zsolt
. . .
RS50-be befér még a 130-as gumi is csak azt kicsit súrolja a szélét a sárvédő.
Sziasztok!
Megnéztem már egy pár RS-t,de nem voltak igazán jó állapotban,a többi meg messze volt,mert Szombathelyen lakom.
Ha valakinek van esetleg dunántúlon,Bp.-en eladó Rs50-je és jó állapotú,10 évesnél nem több,az szóljon,érdekelne.

Köszi
akoska76@freemail.hu

(tudom hogy nem apróhirdetés a fórum,ezért bocs,de hátha van valakinek)
Üdv
Helló! én most tartok a bejáratás végénél, új dugót kapott, még hátra van 15 km Eddig nagyon meg vok vele elégedve, végre a 125-ös MTX-szel megy.. Nekem is lenne egy kérdésem, nem tudjátok-e, hol lehet olyan kis műanyag pöcköket szerezni amit a plexihez kell használni, mert lett új plexim, de hiányzik egy pöcök, az újhoz meg nem adtak . Ja, meg nem tudjátok, hátra belefér-e a 120-as guma? De összességében naon zsear kis vas.. szal: (L)Aprilia RS 50(L)
Helló! Mennyire megbízhatóak ezek a motorok? Mert lehet hogy ilyet veszek!
ide is irhattok glow74@gmail.com.köszi
Hello gyere fel msn-re küldöm a képeket!
én tudok egyet schumacher84@freemail.hu
Sziasztok elado rs50 et keresek 96os évj.-tol,ha tud vki vmit irjon legyszi köszi.
jön valaki?
nehogy egyedül legyek.