Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy ! Valalaki megtudja mondani h (2005-os) -de elvileg mind1 RS 50 nek a karbijában mekkora a fúvoka és esetleg mekkorára érdemes kicserélni Kössz
sziasztok. kelene egy aprilia rs 123ccm 1994-es hez dugatyú.
átméröje 56-os, a csapszeg tetejétöl a dugatyú tetelyéig 23 mm
megveném kösszi. zala megye.
freemail cimem: kaszatamas2@freemail.hu
jah el is felejtettem . A motor 94-es évjáratú. 50 ccm-is önindítós......szolnoki vok amúgy de a szállítás megoldható.
sziasztok nekem van egy rs-em és hát fájó szívvel megválnék tőle nagyobb motor vásárlása miatt.200-ba vagy talán 190-be odaadnám a gépet amúgy rendbe van a járgány. hátul 90%-os gumi elöl új új aksi új hengerszett stb...( azért nem szalon motor de rendbe van) Ha érdekelne valakit az írjon ide és megbeszéljük a továbbiakat.
sziasztok!rs felniket keresek aki tud szóljon légyszives!(e-mailre) üdv Gódor Bálint
Hella!
P. Szilvi ha ráérsz légyszi keress már meg...FONTOS LENNE!
hi
Honda Nsr ? tudok egy eladót.
Hali! Keresek 50 ccm-is gyorsasági motort Pápa környékén ugy 200000 FT értékben.aprilia rs-nek örülnék a legjobban
hát mennék de spórolok holnapra is mert gondolhatod hogy 4 hónap után hogy mentem abban a 3 órában
áhh titán a legdrágább ...... Bp-n vettem az europarktól 5-6kmre van egy fain bolt
nah jah...péntek 13...
Titánban vetted a cuccokat...?
Ha van kedved majd gyere ki ..... csácsá elhúztam
krisz asszem holnap nem megyek motorozni 1 óránál többet péntek 13án volt a baleset és holnap 3ik a
Spool full protektoros kabátot, prot. kesztyű, ufo térdvédő ----- 41ezer volt
de most tanulok meg már fáj a picsám ..... 3 órát motoroztam folyamatosan köcsög 51esen a peterdi előttem ment a MAN-nal és tiszta mész lett a motor azt takarítottam utána
mit vettél te?!
nekem is 14es karbim van de most nullán vagyok moneyban hogy vettem ruhát motorra
jah valószínűleg hétfőn megyek a Bálinthoz...gyere ki Varsányiékhoz most indulok ki én is...
Kellene rá még egy nagyobb karbi is de arra szarok...most 14-es van rajta nem "túl" nagy de ez van...
oké értem 80ast raksz bele vissza ? Bálinthoz mész majd mert akkor én is átmegyek hát ha van neki jó gumijai
figyu szart nem szeretnék eladni+kiváncsi is vagyok mit tudna majdnem 100%-osan... 10-12 helyett 6-os benne a kompresszió....
minek költesz rá ha eladód ? :S
semmi, raktam fel ide az adatlapomra is, lehet jövőhéten megfuratom+DR vagy valami racing dugót rakatok bele...
amúgy télleg derbiről a képeket elküldtem ám amúgy azzal mizu ?
áhh most nem tudok de holnap sztem 5 felé megyek be attól függ hogy végzek ....
gyere ki Varsányiékhoz...