Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem sajna!vmi cpi forgalmazó tud vele vmit kezdeni
ezt mennyiért vetted?mert láttam (lehet ezt) a hasznaltauton egyet 240é!és a hátulja hiányzott!
És nem tudod,hogy idomokat meg ilyesmiket honnan lehetne szerezni?Mert nekem a hátsó sárvédő hiányzik.
nem tom h mennyié van!www.italmondo.hu
nem tudom még nem volt gondom vele!hát nekem ezzel teljesen kipörög 11000 ezret!de a régivel is 10500 szal ez nem ehez való nincs is nagy különbség ,de ha tuningolod mindenképp kell rá nagyobb!
Mennyibe van első-hátsó lánkerék + lánc egy 98-as RS-re?
jahh!a karbi!öö egümotors !de másik csonkot kellett csinálni hozzá stb!azt mi csináltuk házilag de jobb mint a gyári:D!a torok átmérő az 1cm rel nagyobb!de sok kínylódás volt vele!az olaj szivattyút lekellet szedni ,a gázbovdent kicserélni stb!szal jó ,de nem ajánlom mert sokat kell vele bajlódni!és az 50eshez nagy!92es fúvóka van most benne így jó!azért nagy mert sok a levegő!lekell szűkíteni a légszűrő csőnél!na mind1 te tudod, majd meglátod!ha ilyet veszel segítek meg kűldök képeket róla!
Hello!
Nem néztem,hogy mennyit pörög,de 80-nál már visít vonyít,már szét akar hullani...Azt nem tudod,hogy hátsó sárvédőt,fékkart,stb...honnan lehetne hozzá szerezni?
A karbira még nem válaszoltál,mennyivel lett jobb az új karbitól?
én is épp a lánckeréknél tartok és elől cserélek én is!nekem a gyári elől 12es!neked 80nál mennyit pörög?am Hatvan mellet Boldogon lakom!nekem a váltóval sem volt még semmi gond ,amit te írtál ilyet nem is csinált!
Pfúú! elég pöpec lett a hangja! Kicsit supermoto-s amikor meghúzgálja a gázt.
GODOR a karbit hol vetted rá és mennyiért?Használt valamit?
nem tudom de a hangja jobb lett tőle
Basszus, ezen milyen kipufogó lehet!?

http://video.google.com/videop...
rámegy mivel ugyanaz a 2blokk, AM6os
Hello!
Nekem is 80-at megy és 60-nál már hatodikba van,ha az összes sebességbe kihúzatom.Az a baj,hogy 11-es első lánckerék van rajta.Én 13-ast akarok rá venni.Amúgy nekem is tetszik ezzel se volt még gond(kopp-kopp),de a váltó nagyon zavar,néha nem tudom felhúzni,mert megakad és le kell nyomni aztán fel .Szóval akkor ami a Dt50-esre rámegy az jó erre is?
Te merre felé laksz GODOR?
(Itt egy kép róla)
illetve pls írjatok,ha tudtok 97-98as évjárattól eladó rs-t kb 200 000-ig!van egy 2001es Sr50esem,cserébe is benne vagyok!jó állapotú,fél éve vettem 220ért!Gergő
gabee1204 engem érdekelne a motorod,ha még meg van!savinho@freemail.hu 20/598-6885
ez pl melyik evjaratu?
értem norbinsr!lehet h ez miat sem bírta vagy lehet h gyengébb az 5sebis váltója!meg ott nagyobb volt a terhelés,nincs megosztva annyira mint a 6os!fordulat?mennyit pörgött?
Cső!a minarelli am 6 al egyezik meg a blokja!ilyen blokk van az aprilia rx rs, az új dt yamaha tzr stb!am 80at megy!de eléggé rövid a váltója nem győzök váltani!ezt majd kikűszöblöm!csak nem tudom h tuningoljam vagy ne?!nem tudom h a váltó bírni fogja e!kérdeztem már a fórumba is de vki azt írta h jó vki meg h szétment neki!szal nem tom!ha tuningolom akkor max 75ös henger top +meg erősített főtengely +c4es ftengely csapágyak!(hosszú távra akarom)meg esetleg lamella kell még!nah meg a váltó kérdés?! mert az drága kűlföldi oldalon találtam a primer tengely meg a secunder tengely meg az összes fogaskerék 80000ft:(és ezért nem tudom h mit csináljak,mert ha szétmegy akkor nagy "szopás" van!neked mit megy a gép?hogy tetszik?nekem bejön!semmi baj nem volt eddig vele és 4000km van már benne!majd tegyél fel képeket!
attól függ hogy melyik évjáratra gondolsz.a 98" előttiek meg még a 98"-as az folytáás kivétele után megy 110 körül.az az utániak meg kb ugynaígy.csak 2004 vagy 2003 ban asszerm már csak kb. 90-et mennek.a 2006 os meg bk 95-öt
sziasztok, azt szeretnem megtudni h mennyivel megy egy gyari rs 50-es?
hasznaltmotor.hu. vagy adj fel hirdetést hogy ezt meg ezt keresek
VALAKI!RS-t keresek 96tol reális áron.glow74@gmail.com.köszi.
Hello!
GODORhoz lenne egy kérdésem:nekem is Cpi Sx-em van és azt szeretném megkérdezni,hogy melyik márka motorjával egyezik meg a blokk,mert mindenhez láttam tuningot csak ehhez nem.Ja,és a tied mennyit megy?
Válaszodat előre is köszönöm.