Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

halljátok nem akarok hülyeséget mondani de a dölteni és a dönteni nem ugyanaz vagy nincs is olyan hogy dölteni(a dölteni az 1ik "ismerősömtől" hallotam hm)?
milyen gumi van rajta?ajánlom a pirelli sport demont...
gyári kipu? egy esztergályossal csináltass másik torkot, és heggesztesd fel a régi helyére.(ami belemegy)
Szia! Hát gumigyűrű van, megnéztem, de a kipu így is lötyög....
Sajnos...
ahova belemegy a torok a hengerbe na ott a henger falán van belül egy gumigyűrű, annak kellene tömítenie
Sziasztok!
RS kipudobját a hengerhez valami tömíti?
Nekem semmi nem tömít és a 2 rugó nem elég csak felfogatni a cuccost,
így meglehetősen érdekes hangja van és füstfelhőt húz a henger
Lötyög a csonk a hengerben, és orrán-száján kifúj
Valaki mondjon valami okosat légyszi!
ahha...
vee rubber igaz?
oksi, köszi csak az a gond a mostanival h nem igazán akar tapadni kanyarban még melegítés után is képes elmászkálni...:S (lehet viccből valaki befújta szilikonnal:) annyira nem vészes az eset meg még van gumim is csak a közel jövőben akarok majd váltani
nem, a perje legyen ugyannyi és akkor np, de én maradnák a helyedbe a 130asnál mert ha nagyobbat teszel rá akkor kanyarodása sztem szarabb lesz de te dolgod
ha szélesebb gumi kerül rá akkor veszít valamennyit a sebességből? (ne röhögjetek de komcsi nem tom):D
dunlop d208
Sziasztok!
már nagyon régen jártam itt de nem régen motoroztam...
a gumim kezd nagyon kopni ( a sok égetés khm)...

ha van valami jó ötletetek h milyen gumi érné meg ami biztosan a társam kanyarokban is akkor örömmel fogadom a tanácsokat...
és ha van link azt is megköszönöm! itt a jó idő mindenkinek bmentest és sok jó km-et!
az jó, az enyém most 95-öt megy, de vettem egy kipufogórendszert szóval azzal biztos jobban fog menni!
Máté?
Alattam pont kerek 100-at megy a motor, de azt 6.ba 9500-as fordulaton, szal ha húznám neki tovább menne még, de nem kínzom. Ő alatta kicsit többet ment, mert ő kisebb darab mint én :)
csá razor!
tudod ki vagyok?
én nem ismerem, csak egyszer írt ide a fórumba! mennyivel mentél vele eddig?
A gumi az használt?
Köszönöm szépen! Igen, eléggé jó motor! Rendben van teljesen és nagyon jól megy! Te honnan ismered őt?
Dunlop D207 110/70 17es gumi eladó! Ár 10000 pénz!
97 vagy 98. nézd meg a tank alját ott is van egy évjárat de nem az a legbiztosabb:D nézd meg a vázszám 10. karakterjét ha az "W" akkor 98as.
akkor jól tudtam, aztán vigyázz ám rá, jó moci!
HElló! De övé volt :) (Dusnok) Szerintem is jó vétel volt :P
ez nem Frenk mocija volt? vagy 96-os vagy 98-as! nagyon szép ez a gép!