Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Meg tudjátok mondani, hogy az új rs 50.nek mennyi a vége gyárilag, és mennyi hozható ki belőle tuninggal?
végül is én még most vettem ezt a mocit 2 hete és nem is tom h milyen olaj van benne. Veszek bele majd a jövő héten az a biztos. amúgy sztem a lánc miatt csattan mert már nagyon kinyúlt. beolajoztama láncot és most jó vagyis nem csattan csak egy kicsit ami persze átlagos. Azért köszi lehet hogy végül is neked lesz igazad.
több oka is lehet ennek, hideg indításkor szinte természetes a dolog, de amúgy pl nem mind1, h milyen olaj van benne, nem jó ha nagyon sűrű, nekem is volt, h nagyot csattant ennek az volt az oka, h át lett állítva kuplungom, h bent fogjon... a legjobb az ha a kuplungkar végének a kormány végétől számítva 10-15 mm a holtjátéka. Sztem
itt kezdődik a gond ..........
láncom tényleg laza erre nem is gondoltam
nehéz spanolni a láncon mert egy lengőkaros és binyolult na de majd megoldom.
hát nem ártana ...... ahogy lazul én egyből spanolok rá ....
1000kmmel ezelött húztuk de lehet, megnézem...
vagy nem lehet hogy laza a lánc ?
nekem is csinálja a tüzér fene a pofáját
sziasztok egy kérdésem lenne. Arról van szó hogy ha 1-esbe teszem a mocit akkor elég nagyot csattan a váltóm de utánna már nem csattog ha tovább váltok. Ez mitől lehet? Lehet h már váltóolaj kellene a gépbe? vagy mitől lehet? lécci írjatok! köszi előre is hali
Emberek!
Jól elszakadt a gázbowdenem. Nincs valakinek valami mentő 5lete?
a felső 1 szálról szakadt le a végbizbasz (bütyök).
Kedden már kellene a moci, mert ezzel járok melózni, de nincs nyitva semmi, hogy vehetnék :(.
. . . . .
Sziasztok!
Tuning! Itt a moccó. Remélem jól sikerült, és tetszik! Ha meg nem, azt is megmondhatod, nem vok egy sértődős tipus!
Z3! lehet, h most felmászok néhány percre msn-re, de nagyon kivagyok, ma már nem sokat lehet tőlem elvárni! De próbálkozik az ember lánya, tudod!
Sziasztok!Eladó a motorom(rs50),autó vásárlása miatt kell tőle megválnom(mert az a munkámhoz kell)...
itt a link: http://www.hasznaltauto.hu/ker...
mondo mhogy hívd fel őket csak simán rezót is árulnak!
Pedig jó lenne most egy fasza rez mert van egy arrow karbon bodom és ahoz már jobban jönne egy rezócső de ha valaki tud használtat akkor kellene!
lényegében minden bár ilyen szar oldal helyett simán fölrakhatták volna csak a címet oszt kész de be kell vallani szép nagy kinálatuk van...de a sportkipufogómat bsznak meghozni
tényleg nem 1 nagy kártya az oldal...biztos hogy publisherrel van csinálva.nem mintha az szar lenne de sokkal jobbat ehet vele csinálni mint az.
persze hogy nem találsz...a honlapuk egy nagy szar.felkell őket hívni
Hát Z3 én itt rs-re vletlenül se találok rezót még rendszert se nagyon
de nekem csak rezó kell!nem egész rendszer
mondom.... www.motorline.hu
van arrow rendszerük,meg gia is...talán hebojuk is van
de nem a gyári kell! hanem (gianelli,arrow vagy mittom én) de lényeg hogy NE gyári legyen hanem sport!
Z3 neked van eladó rezód?
szólok