Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello aki tud rs 50-re rezó csővet(sport) azt szóljon légyszives!elöre is köszi
Varges a kipufot amit igértél a multkor! tegyél már fel rólla képet és légyszi az árát is ird már le hogy mennyibe fájna!
Hello szerintem a motort vidd el egy szakemberhez hogy ő nézze meg és álitsa be mert ha rosszul állitod be a vadi uj hengert baszhatod! JÓtanács! ja amugy a motort néztem énis de már borultak vele és elég szépen kihajtották a lelkét!
Szevasztok skacok. Most vettem egy rs 50 et vad új hengerel és az olaj rá van állítva és most be lett járatva és az a kédésem lenne h mennyire kell vissza venni az olajon mi az alap? előre is kösszke

Itt az email címem: bala256@freemail.hu

Amugy itt van a kicsike:
meg tudná nekem mondani valaki hogy az új rs-ek(2006-"07) hány kilósak?mert a derbi gpr50 az 102kg.legalább is annyit ír a gyár.csak kíváncsiságból kérdem
Sziasztok!
Egyelőre nem lesz RS-ünk sajnos. Köszönöm mindenkinek, hogy próbált segíetni a véleményével.
Vigyázzatok magatokra.
gyere msnre
ÁÁÁÁ, komcsi! Mi is most vettünk egy újat! Scaniát! (így már van 2 FH-s volvo 420-ok, egy MAN, és most ez) Igazából nem nyerte meg a tetszésem a Scania, a volvó sokkal jobb!eszméletlenül ráz , így nyereg nélkül! Mit kell csinálni rajta?
oké oké köszi rendes vagy
áhh most én is leginkább este vagyok a gépnél mert vettünk kamiont aztán azt csináljuk
Szia nem jössz föl msnre?
Tuning! Haladok a motoroddal, csak iszonyat nehéz hetem volt! Ma meg lett volna rá időm a suliban, h rajzoljam, és erre elfelejtettem elvinni a félig kész rajzot és a képet! (így tele graffitiztem a az irodalomkönyvet, fel kellett volna olvasnom egy szöveget, csak éppen nem látszott ki alóla! ) (így meg van 3. szaktanárim is. az első kettőt a padfirkáért kaptam )
De haladok!
Durcica
Áhh olyan messze van én is ugy elmennék.
hogy lesznek a programok? és ti mikor mentek?
én is lehet, hogy megyek
szintúgy .
várom már kíváncsi vok rátok
őő elméletileg mi 3an vagy 4en.Bencétől függ hogy jön e...
hallom jöttök páran május 1-én Kunszentmiklósra!? kik is jönnek?
passz.TZRen a 200km se volt durva
Hát igen nekem kb. 50-60 km motorozás után már eléggé fáj a hátam
Most nem biztos, hogy jól értem, mit akartál mondani. Használtat akarunk neki venni, akár Aerox akár RS lesz. Amúgy városi motorozáshoz mennyire fárasztó az RS? Azt mondták, hosszabb idő alatt hátat eléggé megviseli.
az első leírt mondat tipikus.nem akarja azt amit én akkor elhúzhat a f@szba.nem tom ha új rs-t akr ne neki venni fater az nem 1 olcsó cucc de azt már hsználná is.ha meg 1 új aerox biztos van 5-600E FT.régebbi rs-t feléért kapsz
Hát szerintem küld el a férjed egy szalonba hogy próbáljon ki egy RSt
Igen, én RS-t vennék neki és Fehérváron lakunk.