Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem kb. 98-as de neézd meg a felnibe bele van ütve a gyártási azt hiszem.de atát kérdezd Ő a szaki rs ügybe!
Szisztok! Szerintetek az én RSem mikori évjáratú? Itt a kép. Fékbetétet kellene vennem csak nemtom pontosan h mikori Köszi
jó útra térek,, 1hónap múlva megvan az Ak jogsi
az is jó hülye volt hogy ilyen keveset ment egy tökjó motorral.
na ja.az se rossz! de nem hiszem hogy örül hogy mi ezt itt reklámozzuk
tyt meg jogsi nélkül 8ezret
CSá Tyt hallod nekem egy aprilia Rs 50-em van egy 98--as évjáratú és 11473km-el vettük meg pontosan idén februárba! akkor azt mondod hogy ezse igaz? 1tulajdonosa volt elöttem egy falubeli srác(22)éves és nagyon megbecsülte ő vette ujonnan még annak idején mikor elmentem megnézni a motort a srác télen az étkezőbe tartotta a motort szóval! És nem tekerte vissza az órát! ehez mit szólsz? ebbe mi a belekötnivalód? és én jogsi nélkül 2 hónap alatt beletettem 500km-et!
én nyáron mentem kezdő jogsis koromban 3ezret a robcsival 3hónap alatt:D mindennap tekertünk mint a hülyék városban, erre arra
nincs akkora pofám hogy hetente 2szer benzinre 5e pézt kérjek!
igyexem valamit tenni hogy legalább ezzel ne húzzam Őket!
nem vagyok rá büszke.csak mondtam ohgy van ilyen is... (most ezt ne vedd sértésnek) de szerintem ahol új apriliára futja ott azért nehogy már ne fussa benzinre!(jó lehet hogy a benzint te veszed saját pénzeden) de lehet kérni szülőktől pézt hogy apa adjá" má 1 5ezrest elmennék tankolni.de nekem ehhez semmi közöm.de most nehogy veszekedés legyen a vége!
pláne .:)
kicsiknél meg pálen észre lehet venni ,robogókon,már ha ránézel a gumikra mesélnek sokminderől
hát figy RS-nél eléggé levágó ha tekergetve volt az óra mert nem tudod szétszedni volt már dolgom karmabolos rs-el(becsúszot egy pótkocsi alá full elejét ki kelett cserélni majdrakok fel képet a műszerfaláról)a lényeg, hogy úgy nem lehet szétszedni egy rs óráját hogy ne lehessen észre venni(még a leglaikusabbak is észreve veszik)
soha életemben nem tekertem órát és nem is fogok,az nagy buziság
ha lesz 125ösöm hidd el két dugót is elhasználok a nyáron:D
én is olyan vagyok,hogy megyek...
koszi :)
igen, tudom hogy van ilyen! csak szerintem Te is tudod hogy ez a kellemesen bizsergető kisebb része a dolognak! nemhiszem hogy minden "kevéskm-es" motor éveket állt volna! én csak szeretném ha azok akik km visszatekergetéssel meg hazudozással akarnak hasznot húzni másból, azok kicsit visszafogják magukat! magam, meg mások érdekébe is!
inkább mondják meg, hogy van egy motorban 60.000km, de akkor legalább tudjak róla! és ne akarják 12000kmel eladni!
ja és ez a 8000km ez lófasz picsafüst! :))))
ha bírnám a mocskos anyagiakkal, évente sokkal sokkal több belekerülne az apriliámba!

ja és ha netán felháborodva sipákolna valaki, elmondom h akinek nem inge ne vegye magára!
Tyt a motort mi hoztuk be olaszból és 2004.májusa óta nem volt forgaolmba le volt adva a rendszám(kint 50-esekre is van "rendszám" de ezt úgyis mondenki tudja)mondjuk látszott is rajta kicsit koszos volt a drága.
hoppá!
és büszke vagy rá?
gyári 5 éves gumik? ööööööööööööö lehet nem lennék nyugodt.
najó nekem ez felfoghatatlan gyerekek! én szeretek motorozni, és ami pénzem van, azt erre el is költöm. így nálam 1 év alatt 8000km belekerült az RSbe. főleg azért mert azért van motorom, hogy menjek vele!
Mondjuk tény hogy van sok műmájer fasszopó a városba, akik kinn ülnek a főtéren egész álló nap, verik a faszukat az új csengőhangjukra, és májerkodnak, mert idióta fiktív sztorykat mesélnek 13 éves randa kispujkáknak! közbe meg 1000kmt nem mennek egy évbe az "imádott" motorjaikkal.
De nem feltételezem hogy Ti ilyenek lennétek, csak biztos nincs pénzetek évi 1000kmnél többet motorozni!
na minden jót!
jah a hátsó űlés már piros mert valaki lecserélte
Robi én csináltam képet amig nem csinálsz érjék be ezekkel
a mi robogónk lassan 3 éves és 2600Km van benne.hoppá!
keveset használták :)
de kajak annyi van benne,gyári gumik satöbbi
ez ilyen,nagyon patent kis gép
robkaa46@msn.com
vegyen fel,akit érdekel