Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most megint én leszek a kötöszködős köcsög, de áruld már el hogy lehetséges az hogy a motorod 5 éves és 9E km van benne?
és ne vedd bántásnak vagy valami! csak ez nekem magas!
engem érdekelne.
hi
nekem van egy rs 50esem
eladó
2002es,9ezer km-rel
nagyon szép
majd dobok fel képeket,ha érdekel
nekem ismerős TZRbe is ugyanolyan blokk van... néha kicsit idegesítő
Minden sebesség között van üres! És az 5-6 között bedobja állítás kérdése... nekem most az 1-2 ilyen hogy egyfolytába bedobja meg néha ha nagyon gyengém huzom fel akkor néha 3nál is beakad de az ritka:)
Sziasztok!
Tudna valaki segiteni?Van 1 RS 50 tuono-m 5-ből ha 6-ba rakom többször lukat vált mintha lenne a 2 fokozat között egy üres.Ismerős valakinek ez a jelenség mi lehet az oka?
ya aha.mert mintha már mondtad volna régebben hogy 60k volt.de én az agv honlapján 80 körül láttam.akkor azért volt ilyen"olcsó"
Köszi a segítséget mindenkinek!

Soma
60 ien karácsonyi akció alatt, amúgy 84ről volt értékelve asszem
92-95ig 3-4-5 sebisek vtak, 95től meg 6 sebisek
sztem 3 sebességes nem is volt... de keritsd elő Atát Ő meg mondja mi hogyan van
Nekem is eléggé furcsa, de így hírdetik. Holnap rákérdezek, hogy nem elírás-e. Vagy mégsem 97-es ezek szerint.
97 3 sebi az szttem is kivan zárva... De Atát kéne megkérdezni Ő ebbe a májer
97es 3sebességgel?nem hinném
Sziasztok!

Szeretnék egy Rs 50-est venni. Nézegetem a netet, de még nem találtam meg az igazit. Szerintetek létezhet "97-es Rs 3 fokozatú váltóval? Ahogy látom már korábbi évjáratok is 4 vagy 5 sebességes váltóval jöttek ki! Mikortól adták ki 6 sebességes váltóval?

Köszi Soma
ata neked mennyi volt az AGV sisakod?
ez a grozinger ezzel nyomja:
vagy inkább volt, mert sztem azóta eladta..
én is vágok egy Grozingert, annak meg egy CBR400RR je van
Az lehet!
sztem jó
akkor csak valszeg névrokonja vagy
Á dehogy, most vettem meg még csak az életem első motorját!

A váltóolaj: Castrol EPX80W-90 jó lessz?
igaz hogy te versenyzel madarason a bordó nsr 250el?
75/90 vagy 80/90-es kell bele