Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez így igaz Z3. Sztem is ott vmi gyanús
minden fojtás?akkor alig menne 50-60at
Tehát akkor ez a max? Mer az szép. Ha jól emlékszem akkor a 2006-os RS50 folytással megy 60-at. Bizos benne van még az a folytás?
HÁt mivel minden folytás benne van 85-öt megy!
vérRS! Mennyi a tiednek az utazó sebessége így 50ccm-sen, és mennyi a vége?
nem valami meggyőző...inkább valami szép karbantartott szépséget vegyél
Sugamos az én motorom eladó ha gondolod kiegyezhetünk és ez FULL gyári(mármint az enyém) és a kilóméter állás is igaz! még soha nem volt hozzányulva se és semmi próbléma nem is volt vele! ha érdekel Írj
hát szerintem ne vedd meg mert amibe 70,80-as henger van, azt már megette a fene.meg már lassan 10 éves.annyi idő alatt kaphatott is bőven.bár te döntöd el én így vagyok vele.
fene, a link lemaradt.
tehát erről a mociról lenne szó.
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
sziasztok!
Hetek óta hajt engem az aprilia motor láz, először egy 50cc aprilia rs re gondoltam.
több embert is megkerdeztem es sokan ajánlották ezt a márkát.
a következő lenne a kérdésem, mi a véleményetek erről a motorrol? vissza olvastam 3 oldalt
, de ott 1 eléggé negativ hosszászólás jött, kivancsi lennék több ember véleményére is.
persze igy képről meg szövegről ami lehet kamu is, nehéz eldönteni, de hátha jártas valaki ebben
előre is köszi a helpet
Csere nem érdekel de eladó és 270az ára!
Szia engem érdekel!
Az ára mennyi?
Mocit nem számolsz bele?
Sziasztok!
szeretnék venni egy APRILIA rs 50. Van egy SIMSONOM B51 ha beszámolnák az nagyon jó lenne!
A simo nagyon renbe van!
Az e-mail címem kaszas.jozsef@freemail.hu!
Ha valaki tud segíteni kérem írjon!
Vagy hívjon: 06205422004 számon!
Bármikor!
Nagyon sűrgős lenne
Sziasztok!
Holnap felrakok 1-2 kepet a kipurol.
Udv.
Csáó! Csere nem érdekel?
Ha elakarod adni akkor minek rá a sport.k .
Akit érdekel az Rs-em az szóljon mert eladó!
Hát a kipufról már lecsusztál mert ha jó árba van és nincs sérülve akkor én tuti megveszem!
hello lehet engem is érdekelne a kipufogó. nekem is tudsz küldeni egy képet róla
Üdv! Ha valaki tud egy eladó törött/sérült SR 50 Factrory-t, kérem jelezze! Kössz.
Képet légyszi küldj már rólla és ha teccik ha összejön az üzlet akkor megis venném elöre is köszi!
Szia,

Nekem van egy LeoVinci Hand Made hasznalt csovem dobbal egyutt ha erdekel.
Szekesfeharvaron meg tudod nezzni vagy kuldok kepet rola.
Udv.
Gabor
(22) 312-737
Valaki nem tud nekem olcsón jó állapotu használt tuning kipufot rs 50-re? aki tud égyszi segitsen!
idén
Még nem tudjátok mikor lesz az ideji balaton körüli túra?