Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy az rs50-be milyen váltóolajat szoktatok tenni?
Előre is köszönöm!
azt az írást keresd meg a blokkon amit mondtam
én már mentem is ilyennel, űberszar. csúnya is. am6os blokk van benne annyi köze van az apriliához amúgy semmi
a blokk biztos minarelli am6 ,láttam élőben egy xps-t (endurot)és abba az volt!meg is néztem a tipus jelzést!mind1 ez is egyén függő kinek mi számít!h aprilia van rá írva vagy peugeot!
Én szerintem ennek a motornak köze sincs az Apriliához. Szerintem az a magyarázat, hogy ha vki rákeres az RS50re, ezt is kiadja, meg ha rákeres a peugeotra, akkor is. De ha hülyeség akkor bocs, de sokszor láttam már ilyet és mindig erre jutottam.
Hogyan tud eltűnni a fokozat? Kihagytak egy fogaskereket összeszerelésnél? Esetleg valami a váltón belül valami fogaskerék nem stimmel?
én már hallottam ugyan az mint a tzr meg az rs blokk is minarelli am6 van enduroja is az meg asszem xps!valóban jól néz ki!
ja, szerintem is jól néz ki, meg ahhoz képest, hogy 2005-ös, nem is olyan drága
Hát ilyent még énsem láttam/hallottam... Bár azt nem teljsesen értem h mitől aprilia... De egész jól nézz ki
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
ilyen motorrol még nem is hallottam, ti!?
Jópofa kis véreb! Az ott az előző postásból egy darabka?
Légyszi szóljatok már ha van valaki akinek van eladó ApriliaRS 50-es.
1999-2005-ös modell 200.000 - 350.000Ft-ig.Jó állapotú.Legalább 105-120km/h legyen a vége.
Előre is köszi.
jóéjt
na megyek

(übergagyi kép)
áhh nem csak annyi hogy ne igazoltassanak 70nél többel nem mentem
onnan hogy attól jobban félek hogy elütsz mint a kutyusodtól
halálfélelmük volt, mi?
vacakot karmolta meg a macska de kocsi nem tom hogy jönn ide
opelról van szó vagy a vérebről?
uhh ma tök jó volt egész városban én furikáztam a családott ballagáson mert csak én nem ittam apum meg dolgozott
csorika most gyógyulgat 2napja a szeménél egy randa macska megkarmolta és tiszta geny volt a szeme de már alakul
attól jobban félek hogy elgázolsz az opellal
nem is baj ha félsz tőle
nem merek hozzátok menni még a végén becsalsz a mellékutcákba és rámereszted a csivavád .
veszélyes így harapja szét a csontodat ismint a fát