Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

semmi.ma volt bátyám ballagása (gimi)és tele van a belem kajával
csátok helyzet?
az,hogy hány sebességes az nem annyira számít, 5, 6 sebességes
mennyi km van benn, gumik állapotát, kuplungot, főtengelyt, lánc, fék betétek állapotát, meg a tárcsákat is érdemes megnézni!
de a többiek biztos jobban tudják, majd biztos ír még ír valaki
Köszönöm a segítséget.
rs 80 ezt a motort én elég jól ismerem, ennyit meg simán megér amúgy 270be még odaadná.
Szia Márk.
Tolna megye, Dunaföldvár ha érdekel igaz ez négy sebességes

Üdv.
Hy kb egy 20-as lenne lánckerekekkel együtt ez a www.pinkmotors.hu - meg is tudod rendelni
Sziasztok!

Nemrégiben vettem egy "99-es rs50-est csak az a probléma hogy a lánc szét van szaródva! Mennyibe lenne kb egy új láncszett és mit tartalmaz?

Köszi a segítséget!
pedig neked kerekseggű volt
hello mindenkinek! szerintem a régi fecskefarku Rs-ek az igaziak nem az uj kerekseggűek meg a legujjabb rs-ek!mindenki ha teheti azt vegyen!
ne vitatkozz a sráccal nem értesz te ehez
én nem vennék 2007-es rs-t az 100 csak kinézetre szép!álítolag gyengébb mint a többi "öregebb"
MONDODM RÉGEBBI ÉVJÁRAT IS LEHET JÓ....csak minnél idősebb annál nagyobb a rizikófaktor.
csak 13 év alatt fel is újítják párszor, de te vegyél majd újat az a biztos igazad van, meg csak az a jó..
mert?a régiekben tényleg 5 seb. van.és már nem mai darabok.ettől függetlenül lehetnek jók.de elég sok lestrapált is van.az biztos.de ha nem volt széthajtva meg ilyenek akkor még jó lehetnek.de pl van 94"-es az 13 év alatt mit kaphatott?(persze csak ha végig húzták neki).tulajtól is függ...
megint nagyon okos voltál
szinte mindegyikbe 6-os váltó van.csak a nagyon régiekben van 5-ös én olyant meg nem vennék mert azok többsége szét van menve
Sziasztok. Egy kis segitség kellene,a fiamnak szeretnék venni egy aprilia rs 50 motort,tunátok segiteni ,hogy vásárláskor mire kell odafigyelni.PL a sebesség válto hány sebességes legyen,meg minden olyan dolog amit használt rs 50 -nél figyelni érdemes.Előre is köszönöm a segitséget.
hú basszus ez egy kicsit hosszú lett, bocsi!
nézd meg itt:http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?start=0&command=k
eres&rendezes=1&data=YToyMjp7czo3OiJyZXN1bHRzIjtzOjM6IjEwMCI7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vagy a: http://www.motor.hu/
biztos találsz
valaki fejér megyébe lakik? és tud is fejér megyébe 1 180-260e rs 50 pls de lehet más megyében is csak legyen ez az ár között és ne legyen le alázva előre is thx!
ha 5 sebis akkor már eleve nem lehet 96os:)
Tiszteletem Minden "Őrült" és "Fél őrült" Motorosnak! :)

Olvastam, hogy ment a dícséret csere egymásközt a sebességekről.
Én egy "96-os RS50-est használok, gyári alap dolgokkal, kivéve, hogy a légszűrő le van cserélve. 5 sebességes és a 100-at simán megyek vele. 12ezerig gond nélkül elpörög.
Szerintem egy tuningoltnál sem lehet gond a 120-130 km/h sem.

:):)
hát nekem megvan a véleményem a derbikről...
én azért elnézegetném a GPR-t is, főleg azok alapján amit a Senda kibírt