Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én 3500 ért vettem
szerintem is castrol r2 öt használj!amugy ha jol emléxem akkor van elzárva ha a kis nyil a benzincsapon hátrafele néz,tartalékon pedig ha elöre.
Kösz! Tudnál nekem egy árat mondani hogy kb mennyi?
mindenképp fullszintetikus legyen.itt úgy látom általába Castrol R2-t használnak szerintem a tiedbe is jó lesz.
Hello mindenkinek! Nem tudná vki nekem megmondani h milyen olajat használjak az rs be?
Meg a másik hogy a benzincsap az milyen állásba van elzárva és milyenben tartalékba és melyikbe nyitottba mert sajnos nemtudom. Trapéz lámpás rs em van ha ez segít. Előre is köcce!
kurva jo mintázat jo méret és diagonál
ma ugyvolt h lesz 1 continental de elmentünk megnézni és diagonál volt
csak az a gáz h a gumis nem tud szerezni! már majd 1 honapja keres gumit és egyszerüen nem talált! neked 16 os az elsö kerék?
Nézd meg a méretét és egy gumis tud neked hozni több fajtát is. Az eniymen elől 100/80 R16-os Heidenau gumi van. 5000 ft volt.
csá! Nemtud valaki első gumit a motoromra?köcci
és amúgy az a marketinges mit csinál?
ja értem a pannonnál szeretik a kreatív embereket ott nem próbálkoztál?
félreérted. marketinges vagyok,de itt nincs mit dolgozni :)
jelenleg adminisztrátor vagyok.. de nem fizetnek :(
ja csak nekem az ugrott be hogy fizetnek a munkájáért az rs50 topikosok vagy ilyesmi na inkább nem mondok semmit
szerintem senki se mondta h az oldalon van a munkája
Hát bocs de én munkádat még az oldalon nem láttam Tyt Marketinges vagy nem?
ja, tényleg ez cross csizma , és ez jó:http://www.expressz.hu/auto/ja...
Hát nem ilyenre gondoltam
nemhiszem h crosscsizma kéne neki
csáó mindenkinek! Valaki nem tudja hol lehet alpinestars csizmát venni?
Elhiszed hogy én is néztem amikor kivettük... de elbírta...és nem is zabált olyan nagyon....sőt!
Nekem tetszett ahogy ment...
128as azgen nekem a 21esbe 80as kell. a 125ösbe van 130 körüli
Jó lett az új képed is, nem csalódtunk! csakígytovább!

ezt a topicot olvasgatva, felmerült bennem az ötlet ha fizetnek végre a munkámért, meg netán 1szer annyit össze tudnék szedni, vennék a Páromnak egy RS50est és tudnánk együtt nyomni :))