Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen majd egyeztettünk
köszi Ramy
tuning!
Akkor tudsz küldeni képet? És akkor valamelyik nap lerajzolom a géped!
Durcica
VAn egy túlfolyó nyílás ( egy csavart kell kiszedni) és ott ha kijön akkor teli van.
HA JÓL EMLÉKSZEM! DE MONJDA EL MÁS IS !
Ami a blokkba van. jobboldalon van 1 beöntő nyilás és azt amit abba öntünk annak a szintjét.
Milyen olaj szintet?
Nem tudja vki h a motorba az olajszinetet hol lehet megnézni ha egyátalán meglehet.
ja azért kérdeztem h 16-os az elsö mert nekem 17-es mindkettö,és azthittem h a régebbieken is az volt
A te RS eden 17 az első és a hátsó is. Csak a régebbin 16 os az első sztem
hali igen az első felni az 16-os a hátsó az meg 17-es..... én is most veszek rá gumikat
jo neked nekem a paraszt gumisok nemtalálnak seholse Amugy a gyári felni16-os?
Kereskedelem, termék/szolgáltatás eladásának managalése közvetett és közvetlen módon.
DalosVic

Jaja 16-os a kerék elől, hátul meg 17-es. Nekem apu foglalkozik alkatrészekkel és ő tudott hozni hamar rá gumit. Hátulra meg 130/80-as van rakva az meg 10e volt.
Mind1 kösz az infókat.
hát azt csinálsz amit akarsz.de hollandiából kicsit rizikós meg mint montad euróval kerll fizetni és ide érkezik-e.bár leghet hogy csak én vok ilyen maradi
Bocs HMR/2 Kevlar pontosan magyar országon 150E ft+.
Keresgettem a neten és találtam 1 olyan oldalt ahol 3ad áron vannak a Tuning cuccok minden 50 es re és találtam Yasuni Kmr/2 kipuffot 60 ér szállítási költséggel csak az a gond h holland az oldal és 17 euro a szállítási költség. szerintetek éredemes tuningolni?
aha.általábal 1 rs elmegy annyival
Az jó és a 3 -3,5 l es fogyasztás az igaz lehet?
100* *1000
aha.800-100 km kb
jaja,nekem kb 800km-re elég
de az elég neki viszonylag sokáig
jaja! eddig 2500 ért vettem de december ota 3500
Kösz! 1L/3500ft?
jah és ha lefele néz akkor van nyitva(a benzincsap)