Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyobb csonk, nagyobb karbi...nekem a fekete rs-emben 19-es vagy 21-es karbi volt 128-as fúvókával+sportlégszűrő... így 115km/h volt a vége...
Hali!Nem tudjátok véletlenül, hogy egy vastagabb szívócsonk alapból dob-e valamit egy RS 50-en? amúgy minden gyári, csak a kipuff nem eredeti rajt. Ja, meg nem tudjátok, hogy mekkora a főfúvóka ami kell bele? mert nekem 65-ös van és nincs alapjáratom, bár ez szerintem nem attól van, de akkor mitől? előre is kössz a válaszokat!
jah bocs nem is irtam . Csak az adataimba irtam le XD. kepesmotor.hu n fent va ( itt ).
ha komolyan érdekel akkor megtalálod ahol irtam, de ha csak ugy kérded mi érdekel esetleg
De igen, mesélj róla
Hi valakit nem érdekel az AF1 50 esem
szerintem inkább Rossi nagyon jó lett!Gratula
Ez nem ugyan az színes változatban?
beszarás
naon jó 5ös
én motoromat is lerajzolod? képeket tudok adni msnen vagy mail :D
Sziasztok! Hát én megint bealkottam !
Rossi forever!
Valaki aki tud bonott rs-t eladót szóljon már! mert egy hátsó fogaskereket vennék!
köszi szépen!
Fajin kis géped van! Nekem már van egy rs-em most vettem nemrég de ha tok vevőt rá akkor szólok!
csácsumi!
Akit érdekel a motorm hogy hibája van e? hát én még nem jöttem rá de szerintem nincs 11000Km van benne és full gyári a blokkés a henger megse volt bontva gyári gumik vannak rajta és azok egyáltalán nincsennek elkopva 270-ért már sokan kérdezték vol tmár aki megis nézte és vannak rá igen komoly vevők is szóval 270-ért bárki vihetni semmi tun ing nincs rajta!
elviszed egy esztergályoshoz és csinál párszáz forintért bele perselyt
Hello mindenkinek! Azt szeretném megtudni hogy motor bontó van e magyarországon? Vagy csak autó bontóvan ? Nekem váltókar kellene amúgy a gépre mert már eléggé szétkopott és nagy a holtjátéka..... hello
ok
fölveszel? nekem maszlik1(kukac)msn(pont)com
mi a címed?
ok, dehogynem!
van MSN-em is.
van msned?nem lenne kedved majd gurulni velünk?
De nem vagyok semmilyen féle futár!