Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helyes! Csak a Castrol!
Aha, Budapest, 15. ker. De az egész város bejárom szinte majdnem minden nap
várjunk csak!Te BP-i vagy?merre felé lax?
Castrolt kap már 1000kmes kora óta R2őt
És milyen olajat tolsz?
Nekem az Aerox, így közel a 9000 km-hez, már kezd kicsit ellustulni. 4000 km után kellett cserélni benne komplett kuplungot, mert valami nem volt jó vele, persze gyári, garis szervízbe. Ez csak olyan információ féleség akart lenni
2004es október...tavaly került hozzám...1éve használni igazából szeptember felé használtam vagyis szeptembertől mert addigra engedtek egyedül is meg "hosszabb" utakra.hát 95 a vége kb 3500lesz benne lassan
Nem tudom miért, azt hittem, hogy sokkal messzebb. Hány éves a motorod? és hány km van benne? amiért kérdezem, hogy most annyi év és km után mennyi a max sebessége?
az egykerekezés az csak Gimppel van csinálva de azóta már haver is meg én is tudunk vele egykerekezni bár nem erőből... üvegtigris?Tinnye és Budaörs között innen 40km kb
Mér ne? még a tetőt is le lehet húzni, tiszta motor feeling.. kézi váltó, láb kuplung, stb..
Hol van az üvegtigris? Jó amúgy az az egykerekezős, rolleros kép :D
na most mért?
Akkor már inkább egy Velorex Az a mozgássérült motor-autó szerűség
hát a váltókart kicsit megbütykölöd meg a kuplungot is és akkor majd úgy kell váltanod mint a régi stílusú csopereken kézi botváltóval meg lábkuplunggal
Okk! Úgyis lakik arrafelé ismerősöm.
Egyszerű az átalakítás. Kisebb kerekeket kell rádobni. Meg kicsit meg kell ültetni :)
Jah és köszi az előző segítséget
jaja, de abban nehéz lenne váltani...vagy nem? :))))))
nincs "holdjáró" cipőd?az a vastag talpú?tudod aminek 10centis talpa van...
Megnősz:)

De az a baj, h lassan 18 vagyok, szal nem sok esélyem van a növésre, de mind1, majd átalakíttatom a motort, vagy kitalálunk valamit, de megoldjuk:) De addig is, egyszer nézzetek el Kaposvár felé, az én kedvemér
Pár év múlva úgyis meg fogsz nőni. Azért így írtam, mert nem tudom hogy helyes... Megnőssz, vagy, megnősz, vagy....
ok, az a baj h már nekem is eszembe jutott
Éjszakára akassz rá nehéz súlyokat.. Azt mondtad bármit...
Köszike, majd próbálkozom:) hétvégén felültem egy 1000-es suzuki sv-re, de nem ért le a lábam
Na mind1, én küzdök, a cél érdekében bármit
TZRnek 81cm...RSnek alacsonyabb valamivel...
Sziasztok fiúk:)

Valaki tud mondani egy ülésmagasságot Rs 50-hez? Csak tudjam kb-re... Vagy ha van valaki Kaposvár közeli, vagy éppen erre jár, akkor szólhatna, kipróbálnám a motort.

Amugy sztem VérRs motorja nagyon szép, és ennyi pénzért tökre megéri... Kár, hogy nekem még nincs meg ennyi, mert megvenném, de talán jövő tavasszal...
mondd meg haverodnak hogy meg ne vagye azt az okádékot.amibe má 70-es henger van és úgy eladó azt szerintem már megette a fene.
fasza motor, csak rákell nézni látszik h full gyári
Chrisrossi, itt van vérRS motorja:
http://www.hasznaltauto.hu/ker...

ÉS erről mi a véleményetek, haverom is akar venni egy RS-t:
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
csá !
Van valami baja az RS-ednek?
Mert ha nincs akkor engem érdekelne...mennyi az ára?
Ha komoly vagy, akkor vedd le a netről és ebben,vagy a jövőhónapban elviszem....
Komolyan beszélek, nem poénkodok...
ha érdekel a bolt akkor küldj egy e-mailt képpel a christian2@citromail.hu címre..
hi!