Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello mindenkinek eladó az rs-em akit érdekel az érdeklődjön!a 06303662187-es tel számon fasza állapotba van a kis gép!
Oké, kösz!
ha kicsit mélyebb hangot akarsz akkor vegyél más szivacsot a gyári szűrőbe, nekem is úgy van mert a gyári kezdett porlani
Ez jó tudni, nagyobb karbit meg nem akarok venni, na mindegy elék lesz rá akkor csak egy dob!
nem, csak több kárt csinál mint hasznot és nem megy vele jobban se
Ja, mert ahhoz nagyobb karbi is kéne?
ha csak nem 26, 28as karbit akarsz rá
semmi értelme nincs
Ja, és a Helix sportlégszűrő , jó, mert majd légszűrőt is akarok venni, vagy Polini, Malossi, melyik a jobb?
Igen, raktam fel két képet az adatlapomhoz, de gondolom úgyis tudom milyen?
Amúgy mégis mennyiért vannak a sportdobok pl. Giannelli?
17 fok, az jó, remélem pár nap múlva nálunk is jobb idő lesz!
neked a kerekseggű rsed van igaz? ha igen akkor jó ez rá biztos, szerintem jó hangja lenne bár nemtom a gyári rezóval mien lenne. itt egyelőre még elég fasza idő van , 17 fok
Ata, megkérdeztem a Top Racing hangtompítot, ezt írta a srác:
A kipufogó méretezését tekintve felszerelhető a gyári kipufogóra, viszont le
kell ellenőrizni a felfogatás méreteit, amit most leírok:
- a dob hossza 340 mm
- átmérője 65 mm
- felfogatása 1 db bilinccsel
- a dobhoz 3 db 6-os csavarral van rögzítve, szabályos háromszögben
elhelyezve
- 2 felfogató csavar távolsága 40 mm
Ha a méretek megegyeznek, fel lehet rá szerelni, megrendelhető a
webáruházban, vagy e-mailben.
De tényleg, szerinted jó hangja lenne a motoromnak ílyen dobbal?
Nem tudom felétek milyen idő, de itt nálunk esik a hó, március közepén, tök szar!
Amúgy valaki már nézte az olaszmotor.hu-t, igaz most fejlesztik az oldalt!
Hello fiúk, elég régen voltam itt. Mi a helyzet hajtjátok a gépeket?
Én egész héten reggletöl estig motorozok Naon megy a gép Tegnap leforgattam 6.ban 11500ig kb 110volt.
ez egy nagy trágyadomb, gilera blokk, nemtom mien váz de nem rs (mito vagy gilera) , rs felnik ,mito műszerfal, az RS 125nek jobb oldalt van a tárcsája ennek valszeg megvan fordítva benne a kerék. így most ennyit vettem észre de sztem nem véletlenül árulja már több mint 1 éve
azigen pinkmotors-nál meg a nagyvas-on is 2500ért árulják a JT-ket ezért nem szabad szalonból venni....
Kösz, Z3, de itt meg nincs RS 50-re!
Amúgy ti milyen motoros filmeket láttatok eddig, én ezeket:Vas, Vad motorosok?!
csak az elsőt, 6900 Ft volt ..
Hi endurocross.
én nem venném meg...
jó mondjuk én alapból nem vennék speedet 600 alatt...de akkor is...olcsó húsnak híg a leve...
hátt szerintem elég furi hogy 125-ös moci 130E-ért van.elég régi is.valószínűleg már adtak is neki.szerintem ne vegye meg az illető.és még koszos is... legalább letakaríthatta volna.hát a motorba nem látok bele de a külsőről következteteve nagyjából ugyanaz lehet
mondtok nekem véleményt erről?
havernak kéne a gép...
nemtudok sajna
Hát ja, szinte nem lehet látni semmit a csatlakozásából, vagy esetleg tudsz olyan oldalt, ahol más dobokat lehet rendelni pl.Giannelli,Arrow stb? mert megnézném akkor azokat is!
hát megnéztem de nem sok minden látszik a csatlakozásból hívd fel őket és kérdezd meg.

kössz